تاریخ انتشارسه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
خطیب زاده گفت: در حالی‌که روابط خوب و محترمانه‌‌ای بین ایران و آذربایجان وجود دارد و مسیرهای معمول ارتباطات در بالاترین سطح وجود دارد، بیان آن به شیوه علی اف مایه تعجب است.
حضور صهیونیستها نزدیکی مرزهایمان را تحمل نمی‌کنیم
به گزارش خبر24، سخنگوی وزارت خارجه درباره اظهارات رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان گفت: در حالی‌که روابط خوب و محترمانه‌‌ای بین دو کشور وجود دارد و مسیرهای معمول ارتباطات در بالاترین سطح وجود دارد، بیان آن به این شیوه مایه تعجب است.

خطیب زاده ادامه داد: در این زمینه و موضوعات دیگر مرتبط، در دیدار دو وزیر امور خارجه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، رایزنی‌های جدی و دقیقی صورت گرفت و توافق شد در یک بستر مناسب این گفت‌وگوها ادامه پیدا کند.

وی افزود: ایران همواره مخالفت خود با هرگونه اشغال سرزمینی را اعلام داشته و بر لزوم احترام به تمامیت ارضی کشورها و مرزهای شناخته‌شده بین‌المللی تأکید کرده است.

خطیب زاده گفت:مانور انجام‌شده از سوی کشورمان در مناطق مرزی شمال‌غرب، یک موضوع حاکمیتی است و برای آرامش و ثبات کل منطقه انجام می شود.

وی یادآور شد: البته روشن است ایران حضور هر چند نمایشی رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای خود را تحمل نخواهد کرد و در این رابطه هر اقدامی را که برای امنیت ملی خود لازم بداند انجام خواهد داد.

گفتنی است الهام علی اف دیکتاتور مزدور حاکم بر آذربایجان طی اراجیفی مانور ایران در منطقه شمال غرب کشورمان را زیر سئوال برده بود.
24-news.ir/vdcaain0.49no615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز