تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
ویدیو جشن تولد لوکس و لاکچری پویا امینی بازیگر مرد مشهور تلویزیون و سینما به همراه همسرش را ببینید.
جشن تولد لاکچری آقای بازیگر و همسر شیک اش + فیلم
به گزارش خبر24،پویا امینی بازیگر خوش چهره سینما و تلویزیون است. پویا امینی متولد 15 اردیبهشت ماه سال 1356 است. پویا امینی به تازگی تولد گرفته است. پویا امینی فعالیت چندانی در فضای مجازی ندارد. پویا امینی تا کنون تولد های لاکچری زیادی گرفته است. اخیرا فیلم تولد پویا امینی و همسرش در فضای مجازی منتشر شده است.

 پویا امینی بازیگر مرد مشهور تلویزیون شاید این سالها فعالیت بازیگری چندانی نداشته باشد ولی هنوز سطح و لاکچری بودن سلبریتی ها را دارد. او از بازیگرانی است که لاکچری ترین تولدها را می گیرد.

البته برگزاری جشن تولد پویا امینی حاشیه های زیادی را به همراه داشت و به دلیل رعایت نکردن پروتکل ها مورد انتقاد قرار گرفت.

لینک فیلم

حاشیه های فحاشی به خانواده پویا امینی
پویا امینی و خانواده اش وقتی به کرونا مبتلا شدند مردم زیادی به آنها انتقاد کردند که به دلیل مسافرت و جشن هایی است که می گیرید و ... او هم واکنش تندی به این موضوع نشان داد : اول اینکه بنده از سر چهارراه رد نمیشدم که تصمیم بگیرم بازیگر بشم ! ۴ سال درس خوندم و همزمان زحمت کشیدم و کار کردم تا بتونم جایگاهی در حد و اندازه خودم فراهم کنم که حاصلش بالغ بر چهل اثر از سریال و فیلم و تاتر و تله فیلم هست! دوم اینکه این حجم از بخل و حسادت و بدخواهی از مردم مهربانی که همیشه یاور و پشت و پناه هنرمندان بوده اند برام مایه تاسفه! سوم اینکه در این ایام (از پیش از عید) بنده و خانواده ام به هیچ مسافرتی نرفتیم و برنامه های سفرمون رو هم به دلیل شرایط سخت کرونا در کشور ، کنسل کردیم! رو همین اصل قضاوتها فحاشی ها و حرفای نامربوطی که پشت سر بنده و بویژه خانواده ام زده شده رو نمی بخشم.
24-news.ir/vdcbg5bw.rhbg5piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز