تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
فلور نظری با انتشار تصویری از خود متنی غمناک را درباره ناچار به رفتن شدن به اشتراک گذاشت.
فلور نظری برای همیشه از ایران رفت؟
به گزارش خبر24، فلور نظری بازیگر آرام و بدون حواشی با انتشار تصویری از خود در آلمان متنی را منتشر کرد که باعث به وجود آمدن حرف و حدیث هایی درباره رفتن او از ایران برای همیشه شد.

فلور نظری با انتشار این عکس نوشت:
رفتن داستانی است

رفتن از سر ناچاری

رفتن و رفتن

دور شدن

برنگشتن

خسته از جایی که بودی

بیقرار در جایی که هستی

رسیدن به این بیقراری و گفتن هرچه باداباد

شاید جایی که میروم دلت خوش باشد شاید هم نه، اما یک چیز مسلم است ذله که بشوی سرسام که بگیری نداشته هایت بیشتر از داشته هایت که بشود به مرزی می رسی که قدرت تحمل شرایط و اوضاع و احوالت کم میشود آنوقت دیگر میخواهی بروی. بروی حتی پشت سرت را هم نگاه نکنی. چون دیگر طاقتت طاق شده.

تغییر لازم داری. تغییر استرس دارد اما با جان می پذیری. دوری از خاطرات دارد اما تو مصممی. مگر دنیا چقدر می ارزد که این همه در رنج باشی؟وطن تو آنجایی می شود که دلت خوش است.

در عین حال کاش آدمی می توانست وطنش را هم در چمدانش بگذراد و برود. وطن همیشه مال توست. در قلبت است. رفتن، کوچ و مهاجرت تصمیم بزرگی است. اما این تصمیم بزرگ در گرو قلب و فکرت شکل می گیرد پخته می شود و اجرایی می شود.

آری هر رفتنی برگشتنی ندارد. تو وطنت را در دلت می کاری آب و دونش می دهی بزرگش می کنی و در خاطراتت زندگی میکنی در جایی که آرامش داری و این زندگی ست همان زندگی که یکبار برای هر کسی هست.

برای خودت کاملترین و بهترین تصمیم باش. تو خالق زندگیت هستی. خوب خلقش کن. تو می توانی

فلور نظری

5 اکتبر 20221

13 مهر 1400
24-news.ir/vdcgww97.ak9zw4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز