تاریخ انتشارجمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
الهام حمیدی درباره دلیل دروغ گفتنش به مردم درباره مسائل شخصی اش که می گوید برای حال مردم بوده است.
الهام حمیدی از دروغ زندگیش پرده برداشت+فیلم
به گزارش خبر24،الهام حمیدی متولد آذر 1356 است. الهام حمیدی یک ازدواج ناموفق داشته است الهام حمیدی در سال 97 با علیرضا صادقی ازدواج کرد و ثمره این ازدواج یک پسر به نام الوین است. الهام حمیدی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. الهام حمیدی عکی جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، الهام حمیدی بازیگر زن مشهور که به مردم گفته بود ازدواج نکرده است (ازدواج اول خود را انکار می کرد) و بعد تصاویر مربوط به آن منتشر شد می گوید به مردم دروغ گفتم تا حال مردم بد نشود و چون مسئله ی خصوصی بود دروغ گفتم.

الهام حمیدی یک بار در سن پایین ازدواج کرده است و بعد از مدتی طلاق گرفته و حالا چند سالی است که زندگی جدید خود را آغاز نموده است. ازدواج مجدد الهام حمیدی هم لاکچری بود و هم بازتاب بسیار زیادی در میان هنرمندان و جامعه سلبریتی ها داشت. یکی از حاشیه های این ازدواج سن پایین داماد نسبت به الهام حمیدی بود.
لینک فیلم

درباره وضعیت مالی الهام حمیدی و همسرش شایعات زیادی است. خودش که می گویید اجاره نشین است ! اما ماشین پورشه سوار می شود! و از طرفی از مرفه بودن بازیگران دفاع می کند. نمی‌دانم چرا بعضی‌ها دوست ندارند بازیگرها در آرامش باشند. در همه جای دنیا ستاره‌ها زندگی مرفه و راحتی دارند. از بالیوود و هالیوود که بگذریم در همین ترکیه نیز همه ستاره‌ها زندگی مجلل و لوکسی دارند. اصلا قشر بازیگر قشر خاصی است که باید این‌گونه باشد چون مدام زیر ذره‌بین هستند. وقتی یک مراسم هست، بازیگرها بیشتر مورد توجه هستند و به همین خاطر باید ظاهر آراسته و مرتبی داشته باشند. در ایران درصد قابل توجهی از بازیگران حتی خانه شخصی ندارند و مستاجر هستند؛ مگر آنکه از خانواده‌ای مرفه آمده باشند یا در کنار بازیگری حرفه‌ای پولساز داشته باشند وگرنه از پول بازیگری، این هزینه‌ها تامین نمی‌شوند.
24-news.ir/vdchxxn6.23nvkdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز