تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان باید روز ۲۴ مهر در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم بروند.
مربی الهلال راه یحیی را در پیش گرفت
به گزارش خبر24، تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان باید روز ۲۴ مهر در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم بروند تا تکلیف تیمی که به نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود می‌کند مشخص شود. الهلال با توجه به میزبانی این دیدار، امید زیادی برای شکست دادن پرسپولیس بعد از برتری برابر استقلال در مرحله یک هشتم نهایی دارد.

تفاوت عمده دو تیم، اما در این است که الهلال چند هفته است در لیگ عربستان بازی می‌کند و بدن بازیکنان این تیم در شرایط مسابقه قرار گرفته است. این در حالی است که پرسپولیس با تعطیلی لیگ برتر روبرو شده و مجبور است از طریق بازی‌های تدارکاتی، بدن بازیکنانش را آماده نگه دارد.

نکته‌ای که در این بین یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس در دستور کار قرارداده است مخفیانه بودن بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس است. هیچ خبری از ترکیب اولیه پرسپولیس و سیستم و سبک بازی این تیم به بیرون مخابره نمی‌شود تا مگر از این طریق، بتواند الهلال را در بازی پیش رو غافلگیر کند.

این شیوه یحیی گل محمدی حالا مورد توجه لئوناردو ژاردیم، سرمربی مشهور الهلال هم قرار گرفته است. او هم تصمیم گرفته پیش از بازی پرسپولیس تیمش را در دیداری تدارکی به مصاف التعاون بفرستد، ولی نکته اینجاست که الهلال هم مسیر مخفی کاری را در پیش گرفته و خواسته بازی پشت در‌های بسته و بدون پخش تلویزیونی برگزار شود.
24-news.ir/vdcb5fbw.rhbg9piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز