تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
به نظر می رسد که رئال مادرید با جدیت به دنبال جذب هالند و ام باپه در تابستان پیش رو است.
مثلث مرگ در رئال مادرید؟!
به گزارش خبر24، رئال مادرید بعد از جدایی کریستیانو رونالدو گزینه های زیادی برای پر کردن جای خالی این بازیکن امتحان کرد اما هیچکدام از آنها موفق نشدند.

گزینه مورد علاقه هواداران رئال مادرید برای تقویت خط حمله کیلیان ام باپه است که از بهترین و آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است.

سران رئال مادرید علاوه بر جذب ام باپه به دنبال هالند فوق ستاره دورتموند نیز هستند که در این صورت مثلث هالند، ام باپه و بنزما به خطرناک ترین و بهترین مثلث جهان تبدیل خواهند شد.

تا حدود زیادی حضور ام باپه در رئال مادرید قطعی شده است. قرارداد این بازیکن با پاری سن ژرمن تابستان ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. او به صراحت اعلام کرده که قراردادش را تمدید نخواهد کرد و دوست دارد که راهی رئال مادرید شود و به همین خاطر کار رئالی ها برای جذب این بازیکن حتی باوجود پیوستن مسی به تیم پاریسی آسان است.

اما گزینه دیگر رئال برای تقویت خط حمله ارلینگ هالند است. روزنامه مارکا در شماره امروز خود نوشت که سران رئال با هالند تماس گرفته اند و به او گفته اند که ایا دوست دارد که با ام باپه همبازی شود.

به نظر می رسد که این بازیکن نروژی هم دوست دارد که راهی رئال مادرید شود تا در فصل بعد شاهد مثلث بنزما، هالند و ام باپه در رئال باشیم.
24-news.ir/vdcjaxeo.uqeyvzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز