تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۲
ظاهرا همسر مهدی قائدی و همسر سپهر حیدری در نشان دادن زندگی لاکچری و به نمایش گذاشتن تیپ و اندام خودشان در اینستاگرام رقابت دارند.
مسابقه همسران قائدی و سپهر حیدری در نمایش لاکچری بودن
به گزارش خبر24،سپهر حیدری و مهدی قائدی هر دو از بازیکنان به نام فوتبال ایران هستند که یکی از آن ها در استقلال درخشان است (که البته در حال حاظر در الهلال امارات بازی می کند) و دیگری از پیشکسوتان محبوب پرسپولیس نیز می باشد.

اما جدا از رقابت آبی و قرمز در مستطیل سبز این دو بازیکن ظاهرا در میان همسرانشان هم رقابت دارند. هر دو زوج به دبی گردی بسیار علاقه مند هستند و البته با پول هنگفتی که از فوتبال درآورده اند زندگی لاکچری را برای خانواده شان فراهم ساخته اند. ناگفته نماند ستاره معصومی و آرام جوینده هر دو چهره و اندامشان را کوبیده و از نو ساخته اند که البته بی نتیجه هم نمانده و توانستند با انتشار تصاویر ناجور و نامتعارف از خود در اینستاگرام پیجی بزرگ با کاربران زیاد داشته باشند و از طریق همین پیج ها و شهرت آقایان فوتبالیست تبلیغ و کسب درآمد بالایی داشته باشند.

ناگفته نماند بازیکنان ایرانی تا به جایی می رسند ظاهرا غیرت و مردانگی شان هم نم میکشد و یا شاید هم سود در این است که زیبایی های همسرانشان را به دید همگان بگذارند. آن ها در این مورد رقابتی بیشتر از بازی در فوتبال دارند.

آرام جوینده همسر سپهر و ستاره معصومی همسر مهدی به زندگی های لاکچری و نشان دادن اینکه صبح در برجی بلند بالا بیدار می شوند بسیار علاقه دارند، که البته این اعمالشان هم با نظرات منفی کاربران و مردمی که به سختی زندگی می کنند همراه است.

جواب ناجور همسر سپهر حیدری به فالوور هایش
بعد از انتشار تصاویر و فیلم های زندگی لاکچری سپهر حیدری و همسرش در دبی انتقادها و فحاشی هایی خطاب به آنها صورت گرفت که آرام جوینده همسر سپهر حیدری اینگونه واکنش داد : او در یک مصاحبه تصویری و در اظهار نظری جنجالی خطاب به مردمی که به او فحش می دادند (به دلیل فخر فروشی با زندگی لاکچری در دبی) گفت که اگر دوست ندارید مرا فالو نکنید چرا فالو می کنید و فحش می دهید. شما را بلاک می کنم .

اما از حواشی و فخر فروشی های دیگر این زوج میتوان به جشن تولد ۴۱ سالگی سپهر حیدری در قایق تفریحی گران و لوکس در کشور امارات اشاره کرد که بسیار جنجالی شده بود. اما ظاهرا این افراد به هیچ چیزی جز خوشگذرانی خود و خانواده شان توجهی ندارند.

بیوگرافی سپهر حیدری:
سپهر حیدری متولد سال ۱۳۵۹ در اصفهان است. او بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس و مس کرمان و ذوب آهن اصفهان بود. اکنون سپهر حیدری در پرسپولیس یا تیم های تهرانی، فعال نیست. گل طلایی سپهر حیدری که موجب قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر شد، یکی از گل های به یاد ماندنی همسر آرام جوینده است.

سپهر حیدری و همسرش به سبک زندگی لاکچری علاقمند هستند، عکس‌هایی که این زوج از خود منتشر می‌کنند، اغلب در فضایی لوکس و لباس‌هایی از گران‌ترین برندهای جهانی هستند، پیش‌تر نیز تولد لاکچری فرزند آنها دیاکو بسیار خبرساز شده بود.
 همسر سپهر حیدری کیست؟
آرام جوینده همسر سپهر حیدری که در اینستاگرام نیز حضور فعالی دارد، متولد دهه هفتاد است که چند سال پیش با سپهر حیدری، فوتبالیست و بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس تهران ازدواج کرد و اکنون صاحب دو  فرزند هستند، پسر اول آنها دیاکو و فرزند تازه متولد شده آنها نیز آروکو نام دارد.

آرام جوینده در حوزه مدلینگ پس از ازدواجش فعالیتی ندارد اما مدیریت سالن زیبایی آرام جوینده در تهران را بر عهده او می باشد. وی در اینستاگرام از سال ۹۷ فعال شد و تا کنون بیش از ۱۰۰ پست به اشتراک گذاشته و قریب به ۲۱۴ هزار دنبال کننده دارد.
24-news.ir/vdcf0jdc.w6dx0agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز