تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مذاکرات نهایی آبی‌پوشان با روزبه چشمی در حال انجام است، گفت: سه بازیکن خارجی تا پیش از آغاز لیگ به استقلال اضافه خواهند شد.
مجیدی: سه بازیکن خارجی به استقلال اضافه می‌شوند
به گزارش خبر24، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگویی در مورد شرایط این تیم پس از تغییرات مدیریتی، وضعیت جذب روزبه چشمی و بازیکنان خارجی صحبت‌هایی انجام داد.

وی افزود: ما سه بازیکن خارجی جذب می‌کنیم. به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می‌شوند. سعی کردم بازیکنانی‌ را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می‌شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. روزبه چشمی هم در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالا به جمع ما اضافه خواهد شد.

سرمربی آبی پوشان ادامه داد: از موقعی که مصطفی آجورلو به استقلال آمده‌، با انرژی و اعتماد به نفس بیشتری کار می‌کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب و مقتدر و پرتلاش می‌تواند به یک تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که در شرایط فعلی این اتفاق رخ داده است. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نمی‌گیریم و همه بازی‌ها برای ما سخت است.
24-news.ir/vdch6kn6.23nv6dftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز