تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
ستاره معصومی بعد از لژیونری قائدی و رفتن به امارات دست از پا گم کرد و حالا او را با پوشش هایی عریان تر از چیزی که فکرش را می کردید می بینید.
بی حیایی همسر قائدی هواداران را خشمگین کرد+عکس
به گزارش خبر24،ستاره معصومی همسر جوان اما بزرگتر مهدی قائدی فوتبالیست 23 ساله ایرانی است که پس از کلی کشمکش در استقلال در آخر از این تیم محبوب رفت و هواداران خود را خشمگین کرد.

 البته رفتن او تنها با تصمیم خودش نبود و همسر وی نقش بسیار زیادی در این مسئله داشت. ستاره معصومی به جز همسر بودن ظاهرا مدیر برنامه (غیر رسمی) آقای بازیکن نیز می باشد. معصومی از آن جایی که علاقه زیادی به زندگی لاکچری و بی حجابی دارد، پیشنهاد تیم الاهلی را با سر قبول کرده و مهدی را نیز مجاب به کار کرد.

حالا ستاره خانم در دبی به سر می برد و ثروت فراوان را که دارد، آزادی حجاب و لباس را هم که دارد. او روزانه استوری هایی از برج بلند بالایی که در آن سکونت دارند منتشر می کند و گاهی هم جملات توهین آمیزی برای کاربرانی که او را مورد هجوم قرار داده اند می گذارد. اما در این میان تصویری از خانم معصومی و مهدی قائدی در حال دست به دست شدن است که ظاهرا بدون اطلاع از آن ها گرفته شده و در این عکس همسر قائدی با یک شلوارک بسیار کوتاه حضور دارد. این کار نشان دهنده عقده ای می باشد که در گلوی ستاره معصومی مانده بوده و باعث رفتن قائدی از استقلال شد!

 همسر قایدی از داف های اینستاگرام است که با استفاده از شهرت همسر و تصاویر جنجالی خود توانست به بیش از نیم میلیون فالوور برسد. او هر از گاهی جواب هواداران مهدی را می دهد اما با خداحافظی قایدی از استقلال و ورود به تیم عربی و کشف حجاب خودش انتقاد و خشم هواداران چند برابر شد. حالا ظاهرا به خانم معصومی کمی فشار آمده و در پاسخ به کاربران در مورد کشف حجابش استوری زیر را منتشر کرد.
24-news.ir/vdca6mna.49nw015kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز