تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
فرهاد مجیدی می‌گوید به زودی ۲ بازیکن خارجی استقلال قرارداد می‌بندند. که گفته می شود این دو بازیکن از شاگردان برانکو در عمان می باشد.
فرهاد مجیدی به دنبال شاگردان برانکو
به گزارش خبر24، فرهاد مجیدی عزمش را جزم کرده تا هر طور شده همین چند روز آینده دو بازیکن خارجی برای استقلال به خدمت بگیرد. او یکی دو روز پیش در گفتگو با رسانه رسمی استقلال گفت که روزبه چشمی به علاوه ۳ بازیکن خارجی به استقلال می‌آیند.

روزبه چشمی که به صورت رسمی قراردادش را منعقد کرده و مجیدی می‌گوید ۲ تا از ۳ بازیکن خارجی مدنظرش هم تا پایان همین هفته به استقلال می‌آیند. اگرچه پیش از این درباره ملیت این بازیکنان خارجی گمانه زنی‌های زیادی شده است، ولی امروز روزنامه گل در مطلبی به این موضوع پرداخته که در نوع خود جالب است.

طبق این گزارش، ۲ بازیکن خارجی استقلال قرار است از عمان بیایند. این در حالی است که سرمربی تیم ملی عمان، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس است که با این باشگاه قهرمانی‌های متعددی آورده است. طبق این گزارش، ظاهرا برانکوی پرسپولیسی معرف فرهاد مجیدی و استقلال در جذب این بازیکنان است؛ خبری که اگر صحت داشته باشد می‌تواند تبدیل به سوژه خبری پرسروصدایی شود.
24-news.ir/vdcb5sbw.rhbgzpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز