تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
کوین یامگا، هم تیمی سعید عزت اللهی قرار است به زودی عازم تهران شود تا در صورت توافق نهایی با باشگاه استقلال به جمع شاگردان مجیدی اضافه شود.
هم تیمی سعید عزت اللهی به استقلال می آید
به گزارش خبر24، نام نخستین بازیکن خارجی مدنظر استقلال مشخص شد. کوین یامگا بازیکن ۲۵ ساله و فرانسوی است که قرار است به زودی عازم تهران شود تا با شرکت در تست‌های پزشکی و انجام توافقات نهایی، قراردادش را با باشگاه استقلال به امضا برساند.

کوین یامگا که اکنون عضو تیم وایله بولد کلاب دانمارک است و هم تیمی سعید عزت اللهی به شمار می‌رود، کارش را از تیم جوانان کیه وو ورنا ایتالیا آغاز کرد. او سپس به تیم‌های سیه نا، آرزو، کارپی و پسکارا در ایتالیا پیوست و در ادامه راهی کشورش و تیم لا بریچونه فرانسه شد و پس از بازگشت به کیوو، فوتبال پرتغال و تیم آوس را برای ادامه فعالیتش انتخاب کرد. او سرانجام در سال ۲۰۲۰ به وایله بولد کلاب پیوست.

وایله اکنون بدون کسب پیروزی در قعر جدول لیگ دانمارک جای دارد و کوین یامگا نیز این فصل در ۱۱ بازی برای این تیم دانمارکی به میدان رفته که ۲ پاس گل داده است. او فصل قبل نیز ۲۳ بار برای وایله بازی کرد و ۲ پاس گل داد.

بیشترین حضور این بازیکن ۲۵ ساله، در تیم‌های پایه ایتالیا و اصطلاحا پریماورا بوده و او سابقه حضور در سری C ایتالیا را نیز در کارنامه دارد. بهترین دوران عملکرد این بازیکن به فصل ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ بازمیگردد که برای تیم جوانان کیه وو ۱۶ بار در ۳۴ مسابقه گلزنی کرد که البته در آن فصل، پست او وینگر بود. او در فصل ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ موفق شد با کیه وو عنوان قهرمانی پریماورا ایتالیا (لیگ جوانان) را از آن خود کند.

پست تخصصی یامگا مدافع راست که او همچنین توانایی بازی به عنوان وینگر راست و چپ را هم دارد. قرارداد این مدافع ۱.۸۷ متری در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد. ترانسفرمارکت ارزش این بازیکن را در حال حاضر ۳۵۰ هزار دلار ارزیابی کرده است.

به طور کلی این بازیکن ۱۸۹ بار در مسابقات مختلف به میدان رفته که ۳۲ بار موفق به گلزنی شده و ۱۰ بار نیز پاس گل داده که البته او ۱۹ مرتبه نیز از داوران کارت زرد دریافت کرده است.

به هر شکل این بازیکن به زودی عازم تهران خواهد شد تا در صورت توافقات نهایی با مدیران استقلال، قراردادش را با آبی پوشان امضا کند. در صورتی که این بازیکن به صورت رسمی به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شود، احتمال فراوان شاهد جدایی سیداحمد موسوی از استقلال خواهیم بود.
24-news.ir/vdcam0na.49nw615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز