تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ماجرای نجات «افشین» برادر «بابک خرمدین » -کارگردان سینما که به تازگی به دست والدین خود به قتل رسیده است- را روایت کرد.
ماجرای نجات برادر «بابک خرمدین »به دست پلیس
به گزارش خبر24،، سرهنگ وحید سلطانی پاجی دیروز گفت: صبح یک شنبه اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق، کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی انجام دهند که از ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند.

وی ادامه داد: رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی به دلیل این که هیچ شماره‌ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشته، برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان محل سکونت بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می‌گیرد.

نگهبان به در خانه افشین می‌رود
با توجه به این که صبح زود بوده و احتمال می‌رفته که «افشین» در خانه باشد، از نگهبان ساختمان درخواست می‌شود که به در خانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را بگیرد.

نگهبان ساختمان با درخواست رئیس کلانتری به در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم می‌رود که متوجه باز بودن در خانه می‌شود و هرچه افشین را صدا می‌زند، پاسخی نمی‌شنود.

نجات یافتن افشین
نگهبان نگران از اتفاق تلخ دیگری، پس از ورود به خانه با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بوده، روبه رو می‌شود و با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس می‌گیرد که در ادامه افشین خرمدین که نیمه بی‌هوش بوده، به بیمارستان منتقل می‌شود.

وی افزود: اگر پلیس برای پیگیری پرونده در روند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود، احتمال می‌رفت افشین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.
24-news.ir/vdcdj50j.yt0zf6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز