تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
عمه خشمگین برادرزاده اش را با چاقو در تهران کشت و موهایش را آتش زد.
عمه قاتل به جرم آتش زدن برادرزاده دستگیر شد
به گزارش خبر24، چند روز قبل درگیری خونین برادرزاده و عمه در شهرک باقری تهران به پلیس گزارش شد بلافاصله ماموران پلیس به محل حادثه در خیابان بوستان یکم رفته و با پسر غرق خونی در طبقه دوم ساختمان روبرو شدند. همچنین زن میانسالی که چاقو به دست داشت از سوی ماموران بازداشت و تحقیقات در اینباره آغاز و پسر نیمه جان برای درمان به بیمارستان منتقل شد. 

با دستگیری عمه 57 ساله او در بازجویی ها گفت: برادرزاده 37 ساله ام هیچ حد و مرزی برای خودش قائل نبود و هر روز به خانه ما می آمد و دخترم را برای گردش به بیرون می برد. او کاری کرده بود که حتی دختر 32 ساله ام در روی من می ایستاد و می گفت دوست دارد با یاشار بیرون برود.

من همیشه با این رفتارهای یاشار مشکل داشتم و حتی چندبار به او گفتم دور دخترم را خط قرمز بکشد اما او گوشش بدهکار هشدارهای من نبود. روزگذشته آنها به خانه من آمدند و باز خواستم او از دخترم فاصله بگیرد چرا که صبح و شب او را از خانه به بیرون می برد و دخترم دیگر هیچ گوش شنوایی نداشت. 

آنها هر دو با من درگیر شدن و من هم با عصبانیت با چاقو ضربه ای به شکمش زدم و چاقو را در شکم یاشار چرخاندم که باعث شد دل و روده اش بیرون بریزد. با اینکه چاقو خورده بود بازرهم من را تهدید کرد که گفتم آتشش می زنم که او گفت نمی توانی کاری کنی، من هم با فندک موهایش را آتش زدم که همسایه ها سر رسیدند و او را به بیرون خانه بذدند. 

در حالیکه تلاش ها برای نجات یاشار ادامه داشت که او صبح امروز به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد و عمه قاتل تحویل پلیس آگاهی شد. 
24-news.ir/vdccemq4.2bqxi8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز