تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
در فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های هفته، باز هم شیائومی سامسونگ را شکست داد.
۱۰ گوشی پرطرفدار هفته
به گزارش خبر24، در فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های این هفته ۴ گوشی تازه وارد دیده می‌شود که باعث به وجود آمدن تغییراتی در این جدول نسبت به هفته قبل شده است.

گوشی هوشمند OnePlus ۹RT ۵G که به تازگی وارد این فهرست شده گوشی جدید اپل را کنار زده و در جایگاه اول قرار گرفته است. iPhone ۱۳ Pro Max اپل نیز با یک رده تنزل رتبه رده دوم را به دست آورده است.

دیگر گوشی تازه وارد این هفته Infinix Note ۱۱ Pro است که در جایگاه سوم به سر می‌برد. گوشی محبوب Redmi Note ۱۰ Pro شیائومی این هفته از رتبه دوم به رده چهارم، تنزل رتبه داشته و بالاتر از گوشی Galaxy A۵۲s ۵G سامسونگ قرار گرفته است. این گوشی سامسونگ مثل هفته قبل پایین‌تر از گوشی نوت ۱۰ پرو جای دارد و از رتبه سوم به رتبه پنجم سقوط کرده است.

اما در نیمه دوم فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های هفته، گوشی جدید Black Shark ۴S Pro شیائومی که به تازگی وارد فهرست شده، رتبه ششم را تصاحب کرده است.

رتبه هفتم جدول نیز در اختیار Xiaomi ۱۱T Pro است که نشانگر سقوط ۳ پله‌ای این گوشی نسبت به هفته قبل است. اما گوشی‌های Samsung Galaxy S۲۱ Ultra ۵G و Xiaomi Poco X۳ Pro مثل هفته قبل به ترتیب در رده هشتم و نهم قرار گرفته اند. گوشی Galaxy A۱۲ سامسونگ نیز دیگر تازه وارد این فهرست است که دررتبه دهم قرار گرفته است.
 
۱۰ گوشی پرطرفدار هفته
گوشی های پرطرفدار هفته
گوشی های پرطرفدار
24-news.ir/vdcaiwna.49n6i15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز