تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
باشگاه استقلال دقایقی قبل نام شرکت ایده پروران تبلیغ را به عنوان کارگزار رسمی خود اعلام کرد.
خواننده پاپ؛اسپانسر ۵۰۰ میلیاردی استقلال
به گزارش خبر24، سردار مصطفی آجورلو که در بدو ورود به استقلال قرارداد های وب را به دلیل پایین بودن رقم پرداختی از سوی کارگزار، کنسل کرد و به دنبال اسپانسر جدیدی رفت که چند برابر کارگزار قبلی به استقلال پول بدهد، پس از تلاش نافرجام برای همکاری با اسپانسری که شرط حضورش همکاری مشترک با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود، سرانجام امروز ایده پروران تبلیغ را به عنوان کارگزار جدید معرفی کرد و مدعی شد کف تعهد آنها به استقلال ۵ برابر رقمی است که کارگزار قبلی می پرداخت.

اما کارگزار جدید کیست و چه پیشینه ای دارد؟ بررسی روزنامه رسمی شرکت ایده پروران تبلیغ نشان می دهد علی لهراسبی، خواننده پاپ مشهور رییس هیات مدیره این شرکت است. علی لهراسبی کنار خوانندگی سالها است در مشاغل تبلیغاتی فعالیت دارد و پیش از این مدیر شرکت تبلیغاتی ریحان فیلم بود. حالا علی لهراسبی رییس هیات مدیره شرکت ایده پروران تبلیغ است. اعضای هیات مدیره ایده پروران تبلیغ

مطابق روزنامه رسمی شرکت ایده پروران تبلیغ به شماره ثبت ۱۷۰۰۹۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۱۲۵۷۲۷، حسن عابدین مدیرعامل این شرکت است و علی لهراسبی رییس هیات مدیره. لازم به ذکر است پیش از این علی عابدین و مهدی عابدین نیز جزو سهامداران و هیات مدیره شرکت بودند اما با خرید و جابجایی سهام، تنها علی لهراسبی و حسن عابدین به عنوان سهامداران شرکت باقی ماندند. همچنین اعضای هیات مدیره شرکت نیز در اسفند ۱۳۹۹ از سه نفر به دو نفر یعنی علی لهراسبی و حسن عابدین کاهش یافت. لیست شرکا در شرکت ایده پروران تبلیغ تغییرات لیست شرکا در سال ۱۳۹۹

علی لهراسبی ۴۵ ساله (متولد فروردین ۱۳۵۵) فعالیت در عرصه موسیقی را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده و حالا حدود ۱۵ سال است به کار تبلیغات نیز مشغول است.

نکته جالب درخصوص لهراسبی اینکه او سابقه حضور در تیم فوتبال هنرمندان را دارد و در دربی هنرمندان نیز عضو تیم هنرمندان پرسپولیس بوده است.

باشگاه استقلال می گوید کف تعهد کارگزار در فصل جاری ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد بود و همچنین ۱۵۰ میلیارد تومان از این مبلغ مربوط به تبلیغات محیطی بازی های خانگی باشگاه استقلال است.
24-news.ir/vdcjo8eo.uqevvzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز