تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
زلاتان، ستاره سوئدی میلان به درستی اعتراف کرد نمایش این تیم مقابل پورتو بسیار ضعیف بوده است.
اعتراف زلاتان به عملکرد بد تیمش در برابر پورتو
به گزارش خبر24،روسونری دیشب با یک گل در خانه پورتو مغلوب این تیم شد تا کارنامه وحشتناک سه شکست از سه بازی را در لیگ قهرمانان به ثبت برساند. میلان بعد از بازگشت به لیگ قهرمانان پس از هفت سال نمایش اصلا خوبی نداشتته و در قعر جدول قرار دارد. البته پورتو و اتلتیکومادرید نیز چهار امتیازی هستند و هنوز حذف روسونری قطعی نیست، اما با این عملکردی کمتر هوادار این تیم نیز امیدوار به تغییر شرایط در دور برگشت خواهد بود.

اما زلاتان، ستاره 40 ساله میلان که دیشب بعد از پنج سال دوباره در لیگ قهرمانان بازی کرده و در دقیقه 58 به جای اولیویه ژیرو وارد میدان شد، عملکرد روسونری را بسیار ضعیف توصیف کرده و مدعی شد این بدترین نمایش آنها در مدت اخیر بوده است. بررسی آمار نشان می دهد ادعای زلاتان صحت داشته و تیم استفانو پیولی اصلا در حد و اندازه های خود ظاهر نشده است.

میلان در این دیدار تنها یک موقعیت گلزنی روی درواز پورتو خلق کرد و این در حالیست که حریف پرتغالی 21 فرصت گلزنی داشته و بارها می توانست دروازه روسونری را باز کند. ضربات به سمت دروازه میلان تنها چهار و برای پورتو 19 ضربه بود که همین آمار نشان  دهنده تفاوت فاحش دو تیم در مسبقه دیشب بوده است. روسونری در دو بازی اول مقابل لیورپول و اتلتیکو شاید بدشانس بود که مغلوب شد، اما دیشب شکست با تنها یک گل احتمالا نتیجه خوبی برای این تیم محسوب می شد.
24-news.ir/vdca0una.49n6e15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز