تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۵
مردی ساکن شهر وینزور در غرب لندن زمانی که در حیاط خانه‌اش بود، بارانی از فاضلاب انسانی بر سرش ریخت که از مخزن توالت یک هواپیما در بالای خانه‌اش تخلیه شده بود.
فرو ریختن فاضلاب هواپیما بر سر مرد بد شانس
به گزارش خبر24،به نقل از بی بی سی، این شهروند موضوع را در جلسه شورای شهر ویندوز و میدن‌هد با کمیسیون امور هوانوردی مطرح کرده است.

کارن دیویس، عضو این شورای شهر گفته که از شنیدن این موضوع "وحشت کرده است. " چرا که کل حیاط، باغچه، سایه‌بان‌ها و خود مرد که در آن زمان در حیاط بوده، با این بلای آسمانی پوشیده شده‌اند.

رها شدن فاضلاب از هواپیما در اواسط ماه ژوئیه در تابستان و تقریبا در مرکز شهر وینزور رخ داده است.

وقتی در هواپیما به توالت می‌رویم، ادرار و مدفوع در مخزنی جمع می‌شود و معمولا پس از فرود تخلیه می‌شود. نشتی در این مخزن ممکن است موجب رها شدن بخشی از این محتویات از بدنه هواپیما شود، اما به دلیل ارتفاع بالا، فاضلاب به صورت یخ‌زده به زمین می‌آید که به "یخ آبی" معروف است.

در مورد حادثه وینزور گفته شده است که فاضلاب هواپیما به دلیل اختلاف فشار در ارتفاع حدود ۲ کیلومتری زمین رها شده و احتمالا به دلیل گرمای هوا به شکل "مخلوطی سیال‌تر" و با احتمال "یک در میلیارد" بر سر مرد بدشانس و خانه‌اش ریخته است.

شورای شهر وینزور نام شرکت هواپیمایی را در اختیار بی‌بی‌سی قرار نداد، اما گفته شد که این شرکت هواپیمایی پس از تماس مرد حادثه‌دیده، ابتدا منکر عبور هواپیمایش از فراز آن خانه شده بود. اما وقتی این فرد از طریق نرم‌افزار ردیابی مسیر‌های هوایی، هواپیمای آن‌ها را شناسایی کرد، مجبور به تایید شده است.
24-news.ir/vdcgxx97.ak9qt4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز