تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
ویدیو منتشر شده از فلور نظری در واکنش به افرادی که می گویند همش آرایشی که می گوید بدون آرایش و افکت های اینستاگرامی هستم را ببینید.
فلور نظری هم به چالش بدون آرایشها پیوست+فیلم
به گزارش خبر24،فلور نظری 53 ساله می گوید که مد شده یک سری عکس بدون آرایش و فیلتر اینستاگرامی می زنند انگار قلعه خیر را فتح کرده اند منم از این تصاویر و ویدیوهای بدون فیلتر و آرایش منتشر می کنم.

 
لینک فیلم

فلور نظری بعد از مدتی کم خبری با ظاهر متفاوت خود (نسبت به سال هایی که در تلویزیون بازیگری می کرد) ظاهر شد که خیلی ها به او می گویند کوبیدی از نو ساختی و تو عمل های زیادی روی صورتت انجام دادی اما او چنین ادعایی را رد می کند و می گوید صورتش کمترین دستکاری ممکن را دارد.

سفر جنجالی فلور نظری به آلمان
اخیرا فلور نظری به آلمان سفر کرده و در کنار عروس و پسرش حاشیه هایی را ایجاد کرده که بیشتر مربوط به ظاهر و حجاب متفاوت او است. فلور نظری در یک لایو اینستاگرامی با موهای باز حضور یافت که باعث ایجاد حاشیه های زیادی درباره کشف حجاب او شد. البته او بعدا به این موضوع واکنش نشان داد و قسم خورد که موهای او باز نبوده و پوشش او مشکی بوده به نظر می رسیده است که موهای سرش کاملا بیرون است. در جدیدترین قسمت این سری از شام ایرانی شاهد دعوا و رنجش بین فلور نظری و بهاره رهنما بوده ایم. گویا وسط صحبت های بهاره رهنما، فلور نظری می خندد و همین موضوع به مزاج بهاره رهنما خوش نمی آید.
24-news.ir/vdcgqx97.ak9qn4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز