تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی اسرائیل، در مصاحبه‌ای تصویری که روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه در وب‌سایت والا نیوز منتشر شد، گفت تردیدی نیست که تقابل مستقیم با ایران در آینده‌ای نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد.
درگیری مستقیم بین اسرائیل و ایران دور نیست
به گزارش خبر24، آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی اسرائیل، گفت درباره موضوع درگیری مستقیم بین اسرائیل و ایران پرسش «آیا» مطرح نیست، بلکه پرسش «چه زمان» مطرح است و زمان آن هم دور نیست.

لیبرمن در مصاحبه‌ای تصویری که روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه در وب‌سایت والا نیوز منتشر شد، گفت تردیدی نیست که تقابل مستقیم با ایران در آینده‌ای نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد.

او افزود: «هیچ اقدام دیپلماتیک یا توافقی جلوی برنامه هسته‌ای ایران را نمی‌گیرد و گواه این مساله، کره شمالی است که با وجود اقدامات دیپلماتیک شتاب بی‌سابقه [برنامه هسته‌ای‌اش] را شاهدیم.»

لیبرمن در مصاحبه‌اش با والا نیوز همچنین با اشاره به تصویب بودجه ۱/۵ میلیارد دلاری برای تقویت توانمندی‌های نظامی اسرائیل برای مقابله با ایران گفت: «تصویب این بودجه هنگفت برای تقویت نیروهای نظامی اسرائیل آنها [ایرانی‌ها] را غافلگیر کرد. این پول قرار است صرف تقویت و خرید سامانه‌های پیشرفته نظامی شود.»
24-news.ir/vdcgxw97.ak9qw4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز