تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
طبق جدیدترین اطلاعات رسیده، فرد بازداشت شده توسط سازمان اطلاعات سپاه که متهم اصلیِ بحرانِ کمبودِ روغن خوراکی در سال گذشته (۱۳۹۹) است؛ فردی به نامِ “عباس قبادی” است.
سلطان روغن بازداشت شد
به گزارش خبر24،  ۲ روز پیش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که “معاون سابق وزیر صمت که متهم به داشتن نقش زیادی در التهابات بازار روغن و کمبود این کالای اساسی در سال ۱۳۹۹ هست، توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد.”

اگرچه در اطلاعیه منتشره از سوی سپاه نامی از این معاون وزیر برده نشده بود اما جدیدترین اطلاعات رسیده به این پایگاه خبری نشان می دهد که وی “عباس قبادی” است.

در اطلاعیه سپاه در این رابطه اعلام شده بود:” معاون سابق وزیر صمت و شبکه دلالان مرتبط با وی که نقش زیادی در التهابات بازار روغن و کمبود این کالای اساسی در سال ۹۹ داشتند، توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شدند.
این مسئول وقت دولتی، متهم است که با دریافت رشوه، ارز ۴۲۰۰ تومانی مربوط به واردات روغن را به شرکتی خصوصی تخصیص داده، که نه تنها از این ارز برای واردات روغن استفاده نکرده، بلکه بخشی از ذخایر راهبردی روغن کشور را نیز به صورت غیرقانونی به فروش رسانده است…”.

در این رابطه شنیده ها حاکی ست که “عباس قبادی” در دفتر شخصیِ خود و در حین جلسه با تعدادی از شرکا و دلالانِ روغن، دستگیر شده است.

منبع :تحریریه
24-news.ir/vdcammna.49nu615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز