تاریخ انتشارشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
بهنوش بختیاری بازیگر زن تلویزیون و سینما ویدیویی از خود در حال دور دور با ماشین و گوش دادن آهنگ منتشر کرده است.
دور دور بهنوش بختیاری با ماشین لاکچری اش + فیلم
به گزارش خبر24،بختیاری مدتی پیش ویدیویی از پدر و ماردش منتشر کرد که با اینکه واکسن زده بودند ولی دوباره مبتلا شده بودند و از این جهت شاکی بودند و پدرش نیز توهین هایی را به حسن روحانی رئیس جمهور پیشین مطرح کرد.

لینک فیلم


حسرت بزرگ بهنوش بختیاری
ادعای جالب بهنوش بختیاری درباره فرصت بزرگی در زندگی اش که از دست داد : در بخشی از برنامه بختیاری درباره سریال «زیرآسمان شهر» گفت:در سال ۱۳۸۰ سریال «زیرآسمان شهر» پخش شدکه در زمان خودش خیلی پرمخاطب بود. من به عنوان مهمان یک قسمت حضور داشتم، شاید برایتان جالب باشد که قرار بود من به عنوان یکی از بازیگران اصلی در این مجموعه حضور داشته باشم، اما پشیمان شدم و قبول نکردم. یکی از افسوس های زندگی من همین تصمیم است. وی عنوان کرد:واقعیت این است آن زمان هنوز طنزهای نود شبی در تلویزیون جا نیفتاده بود. من هم با خودم می گفتم امکان ندارد که شما بتوانید نود قسمت را به صورت هر روزه کار کنید و احتمالاً بعد از یک ماه کار به پایان می رسد.  بختیاری اظهار کرد: حتی افسردگی پدر من در آن سال ها با دیدن همین سریال بهبود پیدا کرد. مردم هم همچنان با شخصیت های آن از جمله خشایار مستوفی خاطره دارند.

رابطه خاص بهنوش بختیاری و ترنس ها
بهنوش بختیاری رابطه بسیار نزدیکی با ترنس ها دارد و همیشه به آنها سر می زند. یکی از فعال ترین بازیگران ایرانی که در زمینه حمایت از ترنس ها و افرادی که اختلالات جنسیتی دارند قطعا بهنوش بختیاری است. البته راه او الان توسط افراد زیادی پشتیبانی می شود ولی وقتی اول راه بود حاشیه ها و سختی های زیادی کشید تا این نوع از انسان ها را به جامعه معرفی کند. فعال ترین بازیگر ایرانی برای کمک به جامعه ترنس ها بهنوش بختیاری است که تا به امروز فعالیت های زیادی در این زمینه انجام داده است. در آموزش و پرورش بسیاری از بچه‌ها را به دلیل ترنس بودن از مدرسه اخراج می‌کنند. تعداد زیادی را هم به انجمن معرفی می‌کنند. به دانش آموز می‌گویند فعلا از تحصیل محروم هستی. اما روند تشخیص و درمان حدود دو سال زمان می‌برد، آیا دانش آموز هم باید به همین اندازه از ادامه تحصیل محروم شود؟ پاسخ عمر رفته او را چه کسی می‌دهد؟ کدام قانون؟ البته ما از قوه قضاییه به خاطر ایجاد دادگاه ویژه‌ای برای رسیدگی به پرونده ترنس‌ها تشکر می‌کنیم. اما همین دادگاه نیز نواقصی دارد که بهتر است ترمیم شود، چون موانعی را  در سیر درمان بچه‌ها ایجاد می‌کند.
24-news.ir/vdcivuav.t1a532bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز