تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
محموله بزرگ مورفین و شیشه که پس از ورود به کشور در خانه‌ای واقع در یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان جاسازی شده بود در عملیات مشترک پلیس پایتخت و پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان کشف شد.
کشف ۵۹۰ کیلو مورفین و شیشه از یک قاچاقچی
به گزارش خبر24، چندی قبل مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام یکسری اقدام‌های وسیع اطلاعاتی و پلیسی دریافتند یکی از قاچاقچیان سابقه‌دار و حرفه‌ای موادمخدر در شرق کشور اقدام به تهیه و توزیع موادمخدر می‌کند.

به دنبال این موضوع در تحقیقات بیشتر مأموران مشخص شد متهم بتازگی یک محموله مواد مخدر را از مرزهای شرقی وارد ایران کرده و پس از انتقال به یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان آنها را در خانه‌ای دپو کرده و مترصد زمان مناسب برای بارگیری و انتقال به پایتخت است.  

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب در این باره گفت: با تجمیع اطلاعات به‌دست آمده مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی و با همکاری مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان، موفق شدند خودروی متهم را هنگام تردد در یکی از محورهای مواصلاتی متوقف و در حالی که متهم پس از توقف اقدام به فرار کرد با شلیک پلیس زمینگیر و دستگیر شد.

در بازرسی از خودرو ۴۳۱کیلو و ۸۰۰گرم مورفین، ۱۵۸کیلو و ۶۰۰گرم شیشه، یک قبضه اسلحه کلاش، ۵تیغه خشاب و یکدستگاه بی‌سیم کشف و مواد مشکوفه به مقر پلیس منتقل شد.
24-news.ir/vdchwzn6.23nk-dftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز