تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
عکسی از باران کوثری بعد از لاغری شدیدش با چهره جدید در فضای مجازی منتشر شد.
تغییر چهره“باران کوثری” بعد لاغری+عکس
به گزارش خبر24 ،تصویری خاص و متفاوت از باران کوثری بازیگر مطرح و خوش چهره در اینستاگرامش با چهره جدید بعد از کاهش وزنش باغث تعجب همه شد.

باران کوثری در ایران بعنوان سفیر انجمن خیریه یاری سوید معرفی شده است. انجمن خیریه یاری سوید یک سازمان مستقل غیرانتفاعی مردمی محسوب میشود که شعار آن« کودک خیابانی کم تر، دانش آموز بیشتر» می باشد. از اهداف این انجمن می توان به حمایت همه جانبه از کودکان، ساخت مدارس محروم و کتاب خانه با حمایت داوطلبانه حامیان مالی در سوئد، فراهم آوری شرایط تحصیل و امکانات آموزش و پرورش اشاره کرد.

رابطه باران کوثری و حامد بهداد
باران کوثری با حامد بهداد رابطه ی بسیار دوستانه ای دارد و می گوید دو سال سخت را در زمان ممنوع الکاری خود گذراندم و از دوستانم در این مدت پول قرض می گرفتم. حامد بهداد تقریباً به من کمک مالی می کرد.

من بطور مداوم با وی در تماس بودم و می گفتم که حامد من پول ندارم چون سالها بود که از پدر مادر خود پولی نگرفته بودم و این مسأله برای من سخت بود که استقلال مالی ام را مجدداً از دست بدهم.

شایعه شده بود که باران کوثری و حامد بهداد با هم ازدواج کرده اند ، بدین دلیل که داخل بعضی از عکسها هر دوی آن ها حضور داشتند که این شایعه کذب است. حامد بهداد و باران کوثری با یکدیگر آثار مشترکی دارند و به همین علت در نشست های خبری، زیاد در کنار هم دیده میشوند و البته حامد بهداد با باران کوثری زیاد شوخی می کند.
24-news.ir/vdcb05bw.rhba5piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز