K_SECTION_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][25] = '{POLL_SECTION_BLOCK}'; ?> محرومیت دائم چند بازیکن لیگ برتری | خبر24
تاریخ انتشاردوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
به نظر می‌رسد چند بازیکن لیگ برتری و لیگ دسته اولی نمی‌توانند به فعالیت فوتبالی خود ادامه دهند.
محرومیت دائم چند بازیکن لیگ برتری
به گزارش خبر24، با توجه به مرگ‌های ناگهانی در فوتبال که در سال‌های اخیر بیشتر شده کمیته پزشکی فیفا برای فدراسیون‌های ملی شرایط پزشکی جدیدی را برای بازیکنان تعیین کرده و بازیکنان در صورت پاس کردن این وضعیت‌ها می‌توانند اجازه بازی در لیگ حرفه‌ای را پیدا کنند که متاسفانه این مجوز برای برخی بازیکنان لیگ برتری و دسته اولی صادر نشده است و آن‌ها باید فوتبال را کنار بگذارند.

این توصیه در حالی از سوی ایفمارک به بازیکنان اعلام شده که در سال‌های اخیر آن‌ها بدون هیچ مشکلی در لیگ برتر و لیگ یک مشغول بازی برای تیم‌های خود بودند.

تایید نشدن این بازیکنان که تعداد آن‌ها کم نیست به دلیل مشکلات قلبی است و به خاطر مشکلات پیش زمینه‌ای که دارند ممکن است در آینده در زمین فوتبال دچار مشکل شوند. تلاش این دست از بازیکنان برای بازگشت به زمین فوتبال بی نتیجه مانده و جالب اینکه ایفمارک حتی با تعهد کتبی این فوتبالیست‌ها حاضر نشده مجوز بازی آن‌ها را در لیگ برتر یا لیگ یک صادر کند.

این بازیکنان حاضر شده اند تعهد بدهند هر اتفاقی در زمین فوتبال رخ بدهد مسئولیت با خودشان است، اما ایفمارک می‌گوید حاضر نیست تعهدی را بپذیرد که ممکن است منجر به مرگ فوتبالیست در زمین فوتبال شود. این بازیکنان حتی حق تمرین با تیم‌های تحت قرارداد را ندارند و از سوی ایفمارک به باشگاه‌ها تاکید شده در صورتی که در تمرین اتفاقی برای این دست از بازیکنان رخ دهد مسئولیت آن بر عهده باشگاه‌ها است.
24-news.ir/vdcjxteo.uqexvzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز