تاریخ انتشاردوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
تصاویری از آرتا پسر دنیا جهانبخت منتشر شد که بسیاری از کاربران فضای مجازی اعتقاد دارند این پسر شباهت عجیبی به پدرش دارد.
شباهت زیاد آرتام به مهراد جم+تصاویر
به گزارش خبر24، عکس هایی از پسر دنیا جهانبخت بلاگر معروف و همسر مهراد جم در فضای مجازی منتشر شد و شباهت عجیب این بچه به پدرش افشا شد.
 

دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی دنیا جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند دنیا جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی در ماه های اخیر تبدیل شده است.

دنیا جهانبخت خرج میلیاردی را برای زایمان خود کرد.اخیرا عکس های دنیا جهانبخت و پسرش در فضای مجازی منتشر شده است.

دنیا جهانبخت یکی از شاخ‌های مجازی است که ماجرای ارتباط و ازدواجش با مهراد جم برای خودش یک مثنوی ۷۰‌من کاغذ بود و حالا ادعا می‌کند که فرزند او را به‌دنیا آورده است، آن‌هم در گران‌ترین بیمارستان زنان و زایمان انگلیس، بیمارستان پورتلند.

بیمارستان پورتلند جزو بیمارستان‌های سلطنتی است و مردم عادی به آنجا نمی‌روند. گویا جهانبخت قصد رقابت با طبقه اشرافی را داشته که ۳۴ هزار پوند خرج زایمانش کرده است.

پورتلندِ اشرافی
بیمارستان پورتلند واقع در شهر لندن یک بیمارستان خصوصی است که مجلل‌ترین سرویس‌ها را برای مادر و نوزاد دارد. این بیمارستان آنقدر بزرگ است که دو ساختمانش با یک پل به‌هم وصل می‌شوند. هزینه هر یک شب ماندن در اتاق‌های آن‌، بسته به خدماتی که در‌خواست کنید، حدود ۷ تا ۸ هزار پوند می‌شود. دیده شده بعضی‌ها تا بیش از نیم میلیون پوند خرج اقامتشان در آنجا کرده‌اند.

خدماتی مثل سرویس بیست و چهار ساعته، صبحانه و وسایل راحتی برای همسر، فیزیوتراپی و معاینه تا شش هفته بعد از زایمان، و حتی کادو برای کودک در آنجا ارائه می‌شود.

حتی یک مسئول خرید شخصی هم خواهید داشت تا خرید‌های روزانه شما یا هر چیز دیگری که می‌خواهید را برایتان بخرد. شام برایتان خرچنگ و صدف سرو می‌شود، حتی خبر زایمانتان را می‌توانید در مجله تایمز اعلام کنید.

یکی از عجیب‌ترین خدمات این بیمارستان عکاسی است که هر سال تا زمانی‌که فرزندتان ۱۸‌ساله شود، ادامه دارد. اگر پول اضافه‌تری هم داشته باشید با پرداخت بیشتر می‌توانید دست و پای نوزادتان را به شکل طلا، نقره یا برنز داشته باشد.
24-news.ir/vdcgyw97.ak9tw4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز