تاریخ انتشارسه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه ملک فهد عربستان تکلیف لیگ قهرمانان فصل ۲۱-۲۰۲۰ مشخص خواهد شد.
تکلیف قهرمان لیگ آسیا امشب مشخص می شود
به گزارش خبر24،‌ امشب ۲ تیم پرافتخار لیگ قهرمانان آسیا که هر کدام با ۳ قهرمانی پرافتخارترین هستند رو در روی هم قرار می‌گیرند تا تکلیف پرافتخارترین تیم آسیا هم مشخص شود.

الهلال ۳ بار در سال‌ها ۱۹۹۱، ۲۰۰۰ و ۲۰۱۹ توانسته قهرمانی این رقابت‌ها را به دست آورد و پوهانگ هم ۳ بار در سال‌های ۹۷، ۹۸ و ۲۰۰۹ فاتح معتبرترین رقابت‌های باشگاهی در آسیا شود. الهلال البته ۴ مقام نایب قهرمانی دارد و همین حالا هم پرافتخارترین تیم قاره به شمار می‌رود اما ممکن است قافیه را واگذار کند و این عنوان را از دست بدهد.

پوهانگی‌ها روی نیمکت کیم جی دونگ را دارند که در قهرمانی سال ۲۰۰۹  ‌شان در ترکیب حضور داشت و حالا فرصت دارد دومین کره‌ای تاریخ شود که هم به عنوان بازیکنو  هم مربی قهرمان قاره شده است. دونگ می‌گوید: می‌خواهیم با افتخار لباس و لوگوی‌مان را بر تن کنیم. به حریف در بازی فینال احترام می‌گذاریم.

در سمت مقابل ژاردیم که فصل را چندان با اقتدار آغاز نکرد کم کم خودی نشان داد و تیمش از بازی مقابل پرسپولیس دگرگون شد. آن‌ها در نیمه نهایی رقیب همیشگی، النصر را شکست دادند و حالا در آستانه کسب قهرمانی چهارم‌شان در قاره قرار دارند. مارگا، گومیس، الدوسری و پریرا ستارگان این تیم هستند و باید دید در نهایت آبی‌پوشان عربستانی قهرمان خواهند شد یا قرمز و مشکی پوشان پوهانگ.
24-news.ir/vdcaaena.49nya15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز