تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۵
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمبود سیستم کمک داور ویدئویی همیشه حس می‌شود، به چه کسی باید بگوییم؟
شکایت سید جلال از کمبود VAR‌
به گزارش خبر24، سید جلال حسینی پس از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: باعث خوشحالی ما بود که هوادارانمان را دیدیم. بازوی قدرت ما هستند. بچه ها هم عالی بازی کردند و سه امتیاز خوب را گرفتیم.

وی در مورد اینکه نبود VAR در این بازی حس شد، گفت: همیشه حس می‌شود. به چه کسی باید بگوییم؟ امیدواریم کارها انجام شود.

حسینی در مورد اینکه رئیس فدراسیون به تمرین نفت آبادان رفته بود و آیا سر تمرین پرسپولیس حاضر نشد، عنوان کرد: از این سوالات حاشیه‌ای لطفا نپرسید.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم به دو امتیازی صدر رسیده، گفت: بازی به بازی بهتر می شویم. چند سال سختی‌های زیادی را تحمل کردیم و قهرمانی‌های خوبی گرفتیم. الان هم شرایطمان بهتر می شود. بازیکنان جدید کار می‌کنند. امیدوارم روز به روز با کمک هوادارانمان قوی تر شویم.

وی در مورد اوضاع مالی و اینکه قرار بود امروز 15 درصد واریز شود، اظهار داشت: قرار است واریز شود. امیدوارم صدری بتواند این کار را انجام بدهد.

حسینی در خصوص اینکه وزیر ورزش گفت عده‌ای فقط باید در مورد مسائل فنی صحبت کنند و آیا بازیکنان یا کادرفنی نباید اعتراضی به مدیریت داشته باشند، گفت: مشکلاتی که داریم باید بیان کنیم. چه بازیکن و چه مربی مشکلات زیادی داریم. همیشه هم در مورد آن ها صحبت می‌کنیم. وقتی پرسپولیس و استقلال زیر نظر سجادی است باید دیدگاه دیگری داشته باشد و به این دو تیم کمک کند. واقعا شرایط خیلی خوبی ندارند. امیدوارم همه چیز درست و شرایطمان بهتر شود.
24-news.ir/vdcdzk0j.yt0o56a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز