تاریخ انتشارسه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
آرش ظلی پور با انتشار ویدئوی مراسم ازدواج مهرداد میناوند نوشت: این ویدئو قسمت‌هایی از مراسم ازدواج مهرداد میناوند است که در تاریخ ۹۹/۹/۹ دقیقا سال قبل برگزار شد.
به گزارش خبر24،  آرش ظلی پور با انتشار این ویدئو نوشت: این ویدئو قسمت هایی از مراسم ازدواج مهرداد میناوند در تاریخ ۹۹/۹/۹ هست که دقیقا سال قبل برگزار شد. کی فکرش رو می کرد پسر پر انرژی و عاشق زندگی که به گفته خودش و همه اطرافیانش این بار عاشق شده بود و یجور دیگه زندگیش رو دوست داشت تنها دو ماه کنار همسرش زندگی کنه. مهرداد میناوند بر خلاف ظاهر شیطونش بی اندازه مظلوم بود. چه اون روزایی که فوتبال بازی می کرد چه روزای بعد از فوتبالش  و حتی موقع رفتن و پر کشیدنش این مظلومیت بهش گره خورده بود...

در اولین سالگرد تولد مهرداد بعد از رفتنش و اولین سالگرد عروسیش فقط میتونم به خانواده عزیزش مخصوصا همسرش شبنم بگم: شما خیلی قوی و با صلابت بودین که این همه غم و درد را تا امروز تحمل کردین. خدا بهتون صبر بده.

وی در پایان نوشت: این فیلم تا به حال جایی منتشر نشده اما تاکید می کنم با اجازه همسر مهرداد قسمت هایی از مراسم عروسیش رو برای پخش در مراسم اوپال از خودشون گرفتم. 

لینک فیلم


منبع: اقتصاد24
24-news.ir/vdcaiwna.49nmu15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز