تاریخ انتشارسه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
هانیه توسلی با انتشار عکس چغندر قند از مخاطبانش پرسد که نام آن چیست و خودش نمی داند.
هانیه توسلی مخاطبانش را به چالش کشاند
به گزارش خبر24، هانیه توسلی بازیگر مطرحی که عشق عجیبی به گربه ها دارد در اینستاگرامش عکسی از غندر قند به اشتراک گذاشت و نام آن را از کاربان پرسید.
هانیه توسلی در فیلم سینمایی «چهره به چهره»
به گزارش روابط عمومی پروژه، پروژه سینمایی چهره به چهره دومین تجربه بابک بهرام‌بیگی است این روزها در شهر کاشان در حال فیلمبرداری است. پیش‌بینی می‌شود فیلمبرداری این پروژه تا ۴۰ روز ادامه داشته باشد.

هانیه توسلی، رضا بهبودی، خیام وقار، مهتاب ثروتی، شایسته سجادی، حسام رضائیان و با حضور شبنم مقدمی بازیگران چهره به چهره هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: سرنوشت آدم‌ها مثل خیابانهای شهر گاه در چهار راهی به هم می‌رسند و از هم عبور می‌کنند، گاهی موازی هم پیش میروند. گاهی هم سرنوشت مثل کوچه بن‌بستی است.

بابک بهرام‌بیگی پیش از این فیلم یک روز طولانی را کارگردانی کرده است. مهدی کوهیان نیز پیش از این تهیه چند فیلم مستقل ازجمله مستند سینمایی قاضی و مرگ به کارگردانی حسن خادمی و فیلم سینمایی پرو به کارگردانی بهزاد نعلبندی را برعهده داشته است.

از جمله عوامل این فیلم می‌توان به کارگردان: بابک بهرام بیگی، نویسندگان: بابک بهرام بیگی، خسرو منصف‌شکری، مدیر فیلمبرداری: رضا تیموری، صدابردار: عرفان رضایی، مدیر برنامه‌ریزی و انتخاب بازیگر: فهیمه امن‌زاده، طراح گریم: سودابه خسروی، طراح لباس: شیده محمودزاده، مشاور فیلمنامه: کتایون شهابی، موسیقی: مسعود سخاوت‌دوست، طراح صدا: مهرشاد ملکوتی، طراح صحنه: امیر هیوند، دستیار کارگردان: محمد حسین‌نژاد، مدیر تولید: خیام وقار، مشاور رسانه‌ای: نغمه دانش آشتیانی، تهیه کننده: مهدی کوهیان اشاره کرد.

منبع:وقت صبح
24-news.ir/vdcb0gbw.rhbsfpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز