تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
مردی که همسرش را در بابلسر به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر و به قتل اعتراف کرد.
قاتل شکاک زنش را در پارکینگ کشت+فیلم لحظه قتل
به گزارش خبر24، چندی قبل مرد جوانی به رفتار‌های همسرش مشکوک شد.  مرد جوان وقتی به زنش اعتراض می‌کرد او مدعی می‌شد که رفتار اشتباهی ندارد و کار اشتباهی ندارد. 

مرد ۳۰ ساله، اما به حرف‌های همسرش را جدی نگرفت تا اینکه عصر جمعه وقتی همسرش قصد خروج از خانه را  داشت او را تعقیب کرد. زن جوان واد یک مجتمع مسکونی شد و مرد هم به انتظار او ماند و با هر ترفندی بود وارد ساختمان شده و به انتظار آمدن همسرش کمین کرد.  

ساعتی بعد وقتی زن جوان با مرد غریبه به داخل پارکینگ آمدند، همسر او بدون هیچ حرف به سمت آن‌ها حمله کرده و با چاقو ابتدا یک ضربه به همسرش می‌زند. مرد غریبه که شاهد صحنه بود به سمت مرد چاقو به دست آمد، اما او هم در جریان درگیری مجروح شد.  

مرد خشمگین بدون توجه به التماس‌ها به سمت همسرش رفته و با ۴ ضربه چاقو به گردن و سرش او را مجروح و بلافاصله از پارکینگ فرار می‌کند.  

با اعلام موضوع به اورژانس و پلیس مشخص شد زن جوان جان خود را از  دست داده و مرد غریبه هم مجروح شده که با انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافت.  با شناسایی هویت قاتل تیم‌های جنایی پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند قاتل فراری را دستگیر کنند.

لینک فیلم

مرد همسرکش در بازجویی‌های اولیه به قتل همسرش اعتراف کرد. تحقیقات بیشتر در این رابطه ادامه دارد.  
24-news.ir/vdcbs0bw.rhbswpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز