تاریخ انتشارجمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
مهاجم تیم ملی ایران و عضو باشگاه آ.اک در اظهاراتی جنجالی به شدت از عملکرد سازمان سوپر لیگ یونان انتقاد کرد.
خط و نشان انصاری‌فرد برای سوپر لیگ یونان+عکس
به گزارش خبر24، کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه آ.اک یونان که به تازگی از  بیماری کرونا رها شده و به تمرینات تیمش برگشته در مصاحبه ای تند در یونان جنجال آفرین شد.

مهاجم ملی پوش ایرانی به شدت از کیفیت چمن ورزشگاه بازی در سوپر لیگ یونان انتقاد کرد و گفت: داور و سوپرلیگ باید احساس بدنامی کنند. مسابقه با این شرایط برگزار شد.این ربطی به نتیجه ندارد، زیرا در فوتبال همیشه می توان برد، باخت یا مساوی کرد. این بخشی از فوتبال است.

ستاره معترض ایرانی ادامه داد: اما چیزهای دیگری هم هست، شما باید مراقب سلامتی بازیکنان باشید. حتی اگر می خواستیم بازی کنیم، سرمربی یا داوری که آنجا بود باید وارد می شد و بازی را متوقف می کرد و بازی را به تعویق می انداخت.
 

انصاری فرد عنوان کرد:ما از اتفاقی که افتاده ناراحت هستیم چون سوپر لیگ مراقب سلامت بازیکنان نبود. مطمئناً در چنین زمینی می‌توانید دچار مصدومیت‌های شوید که به دوران حرفه‌ای بازیکن پایان می‌دهد. فکر نمی کنم در کشور دیگری با این شرایط اجازه بازی داده شود. فکر می کنم هر کسی که اجراکننده این بازی بوده باید احساس بدی داشته باشد و از خودش خجالت بکشد که گذاشتند ما اینطور بازی کنیم. من به شما می گویم که اجازه نمی دهیم این اتفاق دوباره بیفتد.

ستاره ایرانی سوپر لیگ یونان را تهدید کرد و گفت: دفعه بعد فکر نمی کنم اگر شرایط اینطور باشد بازی کنیم. من فقط در مورد AEK صحبت نمی کنم، بلکه به طور کلی نظرم درباره تمام تیم ها است. وقتی اتفاقی می‌افتد، وقتی باران می‌بارد و زمین برای میزبانی بازی آماده نیست، باید آن را به تعویق بیندازید. مطمئنم هواداران ما عصبانی هستند، ما هم در تیم عصبانی هستیم.  لطفا فقط به ما احترام بگذارید نه چیز دیگری.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcc0pq4.2bqex8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز