; ?>; ?> چرا اپوزیسیون برای «ایران آبی» لال شد؟ | خبر24
تاریخ انتشارشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
این روزها وضعیت در اروپا و آمریکا به اوج خطر رسیده و آژیر قرمزشان روشن شده است اما ایران چندهفته است که به فضل الهی آبی مانده، حال باید فهمید سروصدای اپوزیسیون فقط با دلارهای نفتی در می آید.
چرا اپوزیسیون برای «ایران آبی» لال شد؟
به گزارش خبر24، از شایعه تا واقعیت: به این خبر توجه کنید: «از دیروز تا امروز ۱۷ دی ماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹ بیمار جان خود را از دست دادند.»

یعنی بعد از ۲۲ ماه آمار فوتی‌های کرونای کشورمان به زیر بیست رسید و چند هفته ای است که هیچ جای ایران دیگر قرمز، زرد و نارنجی نیست.


 
اما این خبر در هیچ یک از رسانه‌‌ها و شبکه‌‌های ماهواره‌ای فارسی زبان دیده نمی‌شود و همه این خبر خوب ایران را سانسور کردند.

 
در سوی مقابل اخبار چند روز اخیر اروپا را  مرور کنیم: «موج اُمیکرون در اروپا»، «ثبت بالاترین رکورد مبتلایان به کرونا/ اُمیکرون انگلیس را درنوردید»، «ابتلا به کرونا در فرانسه هم رکورد زد» و ...

 
شیوع بالای ویروس کرونا بسیاری از مناسبات اجتماعی در اروپا را تعطیل کرده و حتی دیدارهای فوتبال تیم های اروپایی نیز کنسل کرده است اما خبری از انتشار این اخبار از سوی رسانه‌های اپوزیسیون نیست. رسانه‌هایی که در روزهای شیوع کرونا در ایران و جان باختن تعداد زیادی از هموطنانمان که همزمان با ویروس کرونا و  تحریم دست و پنجه نرم می‌کردند. این رسانه‌ها نه تنها سیاه‌نمایی و شایعه پراکنی کردند بلکه حتی در برخی موارد برای واردات دارو واکسن سنگ‌اندازی هم کردند.

 
البته این رسانه‌هایی که اینگونه در قبال وضعیتی در ایران و اروپا سکوت کردند قطعا اگر در روزهای آینده وضعیت کرونا در ایران خدایی ناکرده صعودی شود، دوباره دست به اسلحه شایعه افکنی می‌برند و افکار عمومی ایران را به رگبار خواهند بست./ منبع: فارس
24-news.ir/vdcgtt97.ak97w4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز