تاریخ انتشارشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی داشتیم. در نیمه اول فوق‌العاده کار کردیم و تنها یک اشتباه کردیم که منجر به گل مس شد.
از تمام بازیکنان رضایت دارم/قهرمانی نیم فصل مهم نیست
به گزارش خبر24، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از دیدار مقابل مس رفسنجان اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی داشتیم. در نیمه اول فوق‌العاده کار کردیم و تنها یک اشتباه کردیم که منجر به گل مس شد.

*به بازیکنانم تبریک می‌گویم چون خوب کار کردند و جا دارد به تیم مس هم تبریک بگویم که جانانه جنگیدند. با این شرایط بازی‌ها بسیار نزدیک شده و رقابت بسیار سخت است.

*دقیقاً یاد بازی با پرسپولیس افتادم. در آن بازی داور خطا اعلام نکرد، اما امروز داور به درستی اعلام خطای پنالتی کرد. به نظر من تصمیم داور درست بود.

*در کل از تمام بازیکنان رضایت دارم. بسیار خوب بودند و از آن‌ها تشکر می‌کنم. ما در ۱۴ هفته نباختیم و در این بازی هم شاگردانم با انگیزه ظاهر شدند. از آن‌ها می‌خواهم که این روند را تا پایان فصل ادامه دهند. از تمام بازیکنان رضایت دارم و از آن‌ها تشکر می‌کنم.

*بابک مرادی پسر فوق‌العاده خوبی است، اما به هر جهت ما با توجه به اینکه در آن پست دو بازیکن داشتیم ترجیح دادیم امروز در لیست نباشد. با خودشان هم صحبت کردم و اگر بازیکنی بازی نکند و ناراحت نشود که اصلاً فوتبالیست نیست. در کل از نظر اخلاقی و فنی از بابک رضایت دارم، اما در این بازی ترجیح دادم در لیست نباشد.

*چندین بار با بازیکنان در این خصوص صحبت کردم. چیزی که می‌تواند ما را از قهرمانی دور کند همین صحبت‌ها است. قهرمانی نیم فصل هیچ اهمیتی برای من ندارد و مهم این است که این روند تا آخر فصل تداوم داشته باشد.

*از امین قاسمی‌نژاد تشکر می‌کنم. دو هفته به دلیل مسائلی که با تیم شهر خودرو یا پدیده داشت نتوانست در لیست قرار بگیرد، اما امروز آمد و بازی کرد. ورویا غفوری و ابوالفضل جلالی هم پس از مدت‌ها برای ما بازی کردند و از آن‌ها تشکر می‌کنم.

*صحبت‌هایم را قبلاً انجام دادم. مصاحبه‌های من در زمانی که همه می‌گفتند فرهاد مجیدی دنبال بهانه است را بخوانید. من این روز‌ها را می‌دیدیم. تیم ما با چه وضعیتی راهی آسیا شد تا مقابل الهلال قرار بگیرد.

*مدیران وقت تیم در آن زمان ۳ - ۴ روز جواب تماس من را نمی‌دادند و من هم بدون بازیکن خارجی راهی آن بازی شدیم. این در حالی بود که با شیمبا صحبت کرده بودیم و او هم موافقت کرده بود که ما را همراهی کند، اما مدیران وقت قرارداد را ارسال نکردند و ما بدون بازیکن خارجی به آن مسابقه رفتیم.

*باید هم تیم‌هایی مانند الهلال قهرمان شوند، چراکه تیم‌های ما نه امکانات دارند و نه حرفه‌ای هستیم و نه فدراسیون‌مان زور دارد. دو سال است که تمام بازی‌های آسیایی نماینده‌های ایران خارج از کشور برگزار شده؛ چرا تیم من باید سرگروه شود و در دبی با الهلال بازی کنم؟ مگر تیم ملی سوریه به ایران نیامد تا بازی کند؟ برای آن‌ها کرونا نیست و فقط برای تیم‌های باشگاهی کرونا هست؟

*وقتی زور نداریم بهتر است همان تیم‌ها قهرمان شوند، چون واقعاً نمی‌دانید با چه مشکلاتی راهی مسابقات شدیم. نمی‌خواهم خیلی از مسائل را الان باز کنم. مدیران وقت آنلاین بودند و جواب من را نمی‌دادند.

*با این شرایط شما توقع دارید استقلال و پرسپولیس قهرمان آسیا شوند؟ چرا ما باید در عربستان و مقابل تماشاگران آن‌ها بازی کنیم؟ تیم من سرگروه شد و الهلال باید به ورزشگاه آزادی بیاید و مقابل ۱۰۰ هزار تماشاگر بازی کند و همه پیروزی یک تیم ایرانی را ببینند، نه اینکه به دبی برویم.

*تمام بازی‌های لیگ امارات با تماشاگر است، اما آن‌ها آنقدر قدرت داشتند که بازی ما را بدون تماشاگر کردند. باید هم قهرمان شوند. هر زمانی که حرف هم می‌زنم می‌گویند مجیدی دنبال بهانه است. فدراسیون می‌گوید ما فکر تماشاگران استقلال هستیم. همین حالا اگر ما حذف نمی‌شدیم با ین‌یاس کجا باید بازی می‌کردیم؟ سه کشور را آن‌ها به معرفی کردند و ما حتی حق انتخاب هم نداریم.

*وقتی حرف می‌زنیم برخی‌ها می‌گویند فرار رو به جلو کرده‌ایم. با تمام وجود می‌گویم ببینید کار ما به کجا رسیده، آسیایی که باید افتخار کند استقلال و پرسپولیس در آن حضور داشته باشند به راحتی ما را کنار می‌گذارد. چند روز است که نمی‌خواهم به این موضوع فکر کنم، چون تاثیر خیلی بدی روی من می‌گذارد. این اتفاق فاجعه است و مسببان این اتفاق هم مسئولیت بالاتر گرفته‌اند و به ریش ما می‌خندند.

منبع: خبرگزاری میزان
24-news.ir/vdcfxjdc.w6dcvagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز