تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
با انجام اقدامات فنی و پلیسی و تلاش‌های شبانه روزی مخفیگاه این شرور در حوالی خیابان مختاری شناسایی و در صبح روز هجدهم دی ماه در حوالی خیابان مختاری شناسایی و دستگیر شد.
دستگیری شرور تبر به دست خیابان مختاری
به گزارش خبر24، سرهنگ "غلامرضا زراعتکار" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اوایل هفته گذشته خبری در خصوص ضرب و جرح شهروندان توسط یکی از اراذل و اوباش سابقه دار محله "مختاری" دریافت کردیم که با تبر به جان یک نفر افتاده بود و خون به پا کرده بود.

وی افزود: ماموران پلیس بلافاصله دست به کار شده و به محل مورد نظر اعزام که مشخص شد این شهروند که گویا با فرد شرور اختلافات مالی داشته توسط وی با قمه و تبر مجروح و به بیمارستان منتقل می‌شود.
بازداشت شرور فراری که همیشه تبر بدست بود

زارعتکار تصریح کرد: این فرد که از ترس پلیس خود را مخفی کرده بود با انجام اقدامات فنی و پلیسی و تلاش‌های شبانه روزی مخفیگاه وی در حوالی خیابان مختاری شناسایی و در صبح روز هجدهم دی ماه در حوالی خیابان مختاری شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه متهم با اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش شهروندان یکی از اولویت‌های مهم پلیس بوده و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریع موضوع را با پلیس در میان بگذارند.

منبع: اقتصاد ۲۴
24-news.ir/vdcdzk0j.yt0js6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز