تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
شکایت اوساگونا از پرسپولیس باعث شده است تا سرخ پوشان باوجود ثبت قرارداد دو بازیکن تاجیکستانی نتوانند از آنها استفاده کنند.
تعلل دردسر ساز پرسپولیس درپرداخت طلب اوساگونا
 به گزارش خبر24، باوجود آنکه سازمان لیگ از آمادگی خود برای پرداخت طلب اوساگونا خبر داده است اما باشگاه پرسپولیس هنوز شماره حساب این بازیکن را به سازمان لیگ نداده است.

سازمان لیگ اخیرا اعلام کرد که حاضر است بدهی اوساگونا را از محل طلب باشگاه پرسپولیس پرداخت کند اما نکته عجیب اینکه سرخ پوشان هنوز شماره حساب این بازیکن را به سازمان لیگ نداده اند.

با وجود گذشت ۱۰ روز از اظهارات نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اما هنوز مطالبات اوساگونا پرداخت نشده است. باشگاه پرسپولیس هنوز شماره حساب اوساگونا را به سازمان لیگ فوتبال اعلام نکرده و به همین دلیل مطالبات بازیکن خارجی پرسپولیس پرداخت نشده است.

در حال حاضر هنانوف، یکی از این دو بازیکن تاجیک به دلیل مصدومیت نمی‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود اما از سوی دیگر با وجود این که صفروف مشکلی برای همراهی سرخ‌پوشان ندارد، در سه بازی گذشته برای آن‌ها به میدان نرفته است و شاید بسته نشدن پرونده اوساگونا دلیل بازی نکردن این بازیکن تاجیکستانی است.

سوالی که وجود دارد این است که چرا پرسپولیس شماره حساب به سازمان لیگ نداده است این درحالی است که تیم سخت به هنانوف بازیکن تاجیک نیاز دارد؟ کاملا روشن است که یحیی گل محمدی از ترس تکرار داستان گل گهر  جرات استفاده از این بازیکن تاجیک را ندارد.

وضعیت مدیریتی باشگاه پرسپولیس مشکلات این تیم را بیشتر کرده است و به نظر می رسد که تیم در کنار مشکلات زیادی که در میدان دارد در خارج از میدان هم آرامش ندارد.

منبع: شفقنا ورزشی
24-news.ir/vdcaeina.49nai15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز