تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
سخنگوی دولت با اشاره به موضوع مشمولان سربازی که در خارج از کشور هستند گفت: مشمولان دو بار در سال اجازه ورود به کشور دارند.
خبر خوبی که مشمولان خارج‌نشین را شامل میشود
به گزارش خبر24، بهادری جهرمی درباره موضوع مشمولین خارج‌نشین گفت: با حمایت مقام معظم رهبری تمهیداتی برای هموطنان مقیم خارج کشور که مشغول خدمت سربازی هستند و با آمدن به کشور شاید مشکل سربازی داشته باشند اندیشیده شده که دو بار در سال می‌توانند برای دیدار با خانواده و بستگان خود مجوز ورود به کشور دریافت کنند.

سخنگوی دولت با اشاره به تشکیل شورای‌عالی امور ایرانیان خارج کشور در دو هفته اخیر، گفت: مسائل متعددی در جهت حمایت از این هموطنان مطرح شده بود و گزارش‌هایی در زمینه اقدامات صورت گرفته ارائه شد و سایتی برای پرسمان ایجاد شد تا سؤالی اگر برای رفت‌وآمد به کشور دارند، بپرسند و پاسخ صریح دولت را دریافت کنند.

بهادری جهرمی این نکته را هم خاطر نشان کرد که با حمایت مقام معظم رهبری تمهیداتی برای هموطنان مقیم خارج کشور که مشغول خدمت سربازی هستند و با آمدن به کشور شاید مشکل سربازی داشته باشند اندیشیده شده که دو بار در سال می‌توانند برای دیدار با خانواده و بستگان خود مجوز ورود به کشور دریافت کنند.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdccsmq4.2bq4o8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز