تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: تاکنون خبری درباره صدور مجوز برای حضور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بدست ما نرسیده است.
صدور مجوز AFC برای پرسپولیس و استقلال تکذیب شد
به گزارش خبر24، پس از صدور مجوز حذف سه تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال ۱۰ روز به تیم‌های حذف شده از لیگ قهرمانان آسیا فرصت داد تا به حکم اعلام شده اعتراض کنند.

ساعتی قبل خبری منتشر شد که روز‌های گذشته نماینده وزارت ورزش به همراه وزارت صمت و وزارت اقتصاد دارایی که استقلال و پرسپولیس به این دو وزارت خانه واگذار شده راهی مالزی شدند و جلسات فشرده‌ای با مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کردند.

این نفرات با ارائه تضامین لازم و دادن تعهد‌های مورد نظر AFC موافقت ضمنی کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای بازگشت پرسپولیس و استقلال به فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا دریافت کردند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این خبر بسیار امیدوارکننده به زودی از سوی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

اما آنطور که ایرنا گزارش داده، سخنگوی فدراسیون فوتبال با اشاره به این که مجوزی برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا صادر نشده است گفت: تا این لحظه خبری در این خصوص به دستمان نرسیده است.

حسین شریفی افزود: این مطلب را در فضای مجازی دیده ایم، اما تا این لحظه خبری در این خصوص وجود ندارد و اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیافتد رسما به ما اعلام و ما هم اطلاع رسانی می‌کنیم.

پس از حذف دو تیم مطرح ایران و آسیا از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، رایزنی‌های مختلفی برای بازگشت سرخابی‌ها به این رقابت‌ها صورت گرفته، اما هنوز به صورت رسمی هیچ مجوزی صادر نشده و باید منتظر روز‌های آینده بود.

منبع: تجارت نیوز
24-news.ir/vdcc0oq4.2bq408laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز