تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲
سازمان امداد و کمک رسانی جمعیت امام رضایی ها با شروع موج سیلاب ها از اواسط دی ماه اقدام به خدمت رسانی به مردم آسیب دیده کرد.
امداد رسانی جمعیت امام رضایی ها به سیل زدگان کشور
به گزارش خبر24 به نقل از روابط عمومی جمعیت امام رضایی ها، بارندگی های شدید در جنوب کشور موجب سیلاب در برخی از مناطق کشور شد که در موج اول شهر بیرم در جنوب استان فارس و بندر کنارک در سیستان بلوچستان دچار آسیب شدند.

در این راستا سازمان امداد و کمک رسانی جمعیت امام رضایی‌ها با حضور در مناطق سیل زده جنوب سیستان وبلوچستان اقدام به توزیع پتو در میان سیل زدگان شهرستان کنارک بخش چادرانِ کردند.

در این پویش همدلی با کمک بانیان خیر 600 تخته پتو در بین 200 خانوار سیل زده توزیع شد.

همچنین در پی وقوع سیل در جنوب استان فارس و حضور تیم ارزیاب سازمان امداد و کمک رسانی جمعیت امام رضایی ها در شهرستان بیرم، این سازمان با همیاری خیرین و مردم نوعدوست پویش کنارتم هموطن را را برای خرید اسباب ضروری منزل برای مردم شریف شهر سیل زده بیرم استان فارس راه اندازی کرد.

هموطنان گرامی برای پیوستن به پویش کنارتم هموطن می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت 5041721111658309 به نام جمعیت امام رضایی ها واریز نمایند.

بر اساس آخرین اطلاعات از بارش‌های سیل‌آسا در موج دوم سیلاب در کشورو حجم بالای سیلاب ورودی به سد استقلال میناب سه روستای پایین‌دست این سد تخلیه اضطراری شدند.

حجم بارش‌ها دوباره در شهرستان میناب بالا رفته است و با توجه به اینکه در جنوب کرمان نیز میزان بارندگی بسیار زیاد گزارش شده است رفته رفته بر حجم سیلاب این مناطق افزوده می‌شود.

گروه عملیاتی سازمان امداد و کمک رسانی جمعیت امام رضایی ها به همراه کانون داوطلبان این جمعیت در استان هرمزگان به منطقه سیل زده میناب اعزام شدند تا خدمات خود را به هموطنان ارائه کنند.

این سازمان در اولین ماموریت خود اقدام به اسکان اهالی روستاهای تخلیه شده یا در معرض سیل شهرستان میناب کرد.
24-news.ir/vdcbzabw.rhb9apiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز