تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۵
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی که هر چه دلش می‌خواسته به رسانه‌های کروات گفته، حالا رسانه‌های ایران را مقصر بازتاب صحبت‌هایش پیرامون تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی می‌داند.
اسکوچیچ حرف دهانش را نفهمید!
به گزارش خبر24، دراگان اسکوچیچ چند ماه پس از اظهاراتش در یک رسانه پرتغالی پیرامون تاکتیکی پذیری بازیکنان فوتبال در ایران و البته پاسخ مهدی طارمی در حمایت از فوتبالیست‌های ایرانی در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد که رسانه‌ها در ایران صحبت‌های وی را به شکلی اشتباه بازتاب دادند. 
سرمربی تیم ملی که پیش از این در یک مصاحبه بلند بالا با شبکه الجزیره اسپورت ادعا کرده بود رسانه‌های ایران بسیار قدرتمند هستند و تمام اخبار ریز و درشت ایران را زیر ذره‌بین قرار می‌دهند حالا به یکباره آنها را مقصر جلوه داده  است. شاید بهتر بود ابتدا سرمربی کروات تیم ملی از خودش می‌پرسید اگر رسانه‌ها صحبت‌های وی را اشتباه بازتاب دادند چطور او نوع بازتاب آنها را تکذیب نکرد؟ چرا وی فردای انتشار مصاحبه‌اش در رسانه‌های ایران از طریق سایت فدراسیون یا دیگر رسانه‌ها آن مصاحبه را اصلاح نکرد؟ هر چند مدتی بعد رضا چلنگر مترجم اکثر مربیان کروات تائید کرد که صحبت‌های سرمربی تیم ملی در مورد تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی توسط رسانه‌های کشورمان به درستی ترجمه شده است (تصویر زیر). 


اسکوچیچ سرمربی که حرف دهانش را نفهمید!
سیروس دین‌محمدی روز گذشته در واکنش به اظهارات اسکوچیچ گفت: این مربی می‌توانست به خبرنگاری که در مورد تاکتیکی پذیری فوتبالیست‌های ایرانی از او سوال کرده بگوید سوال بعدی یا جوابی بدهد که ایجاد حاشیه نکند. اینکه او رسانه ها را مقصر بداند کار درستی نیست.
مرتضی کرمانی‌ مقدم هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و مدعی شد که رسانه‌ها بدون دلیل چیزی نمی‌نویسند. حتما اسکوچیچ صحبتی انجام داده که توسط رسانه‌های ایرانی بازتاب داده شده است.
به نظر می‌رسد سرمربی تیم ملی فوتبال حرف دهان خود را در برنامه تلویزیونی نفهمید! او خودش را محق می‌داند که با رسانه‌های ایرانی مصاحبه نکند و در عوض گلایه می‌کند که از مصاحبه وی با رسانه کروات برداشت اشتباه صورت گرفته است. بهتر است اسکوچیچ ابتدا در مورد اظهارات خود فکر کند و مثل ثانیه‌های ابتدایی حضورش در یک برنامه تلویزیونی که بدون رعایت کردن مسائل ابتدایی وارد استودیو شد، اسیر احساسات نشود و تبعات صحبت با رسانه‌ها را بپذیرد.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcjxieo.uqehxzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز