تاریخ انتشاريکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
انتقام انصارالله از امارات؛

تکاوران سنتکام «پوشک به دست» در مخفیگاه!

سنتکام اعلام کرده است: نیروهای ارتش آمریکا در امارات، روز حمله جنبش انصارالله یمن به مواضع امارات مجبور به کمین کردن در مخفیگاه - بخوانید از ترس و پوشک به دست - شدند!
تکاوران سنتکام «پوشک به دست» در مخفیگاه!
به گزارش خبر24، ستاد فرماندهی مرکزی ارتش تروریستی امریکا (سنتکام) اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور در امارات، روز حمله جنبش انصارالله یمن به مواضع امارات در ابوظبی در دوشنبه گذشته، به دلیل تهدیدهای احتمالی ناشی از حمله موشکی و پهپادی این جنبش، مجبور به کمین کردن در مخفیگاه شدند!

«ویلیام اوربان» سخنگوی سنتکام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نیروهای امریکایی حاضر در پایگاه هوایی “الظفره” ابوظبی در امارات به مدت نیم ساعت از ۹:۰۱ به وقت محلی در حالت آماده‌باش قرار گرفتند و بنا بر تهدیدهای احتمالی در پناهگاه مخفی شدند.

امارات دوشنبه گذشته شاهد حمله موشکی و پهپادی جنبش انصارالله یمن به تأسیسات نفتی و فرودگاهی در ابوظبی پایتخت این کشور بود. سخنگوی نظامی جنبش انصارالله نیز پس از این حمله اعلام کرد که این جنبش فرودگاه‌های دبی، ابوظبی، پالایشگاه نفتی ابوظبی و شماری از تاسیسات مهم و حساس این کشور را با ۵ موشک بالستیک و هدایت شونده و شمار زیادی پهپاد هدف قرار داده است.

نورنیوز
24-news.ir/vdceov8v.jh8ozi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز