تاریخ انتشارسه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال چند روزی است که آغاز شده و تیم ها به دنبال تقویت خود هستند و تقریبا لیست های ورودی و خروجی خود را آماده کرده اند.
پرسپولیس جانشین آل کثیر را پیدا کرد
به گزارش خبر24، گرچه به نوعی نقل و انتقالات به صورت رسمی از هفته شانزدهم به بعد شروع می‌شود زیرا تعطیلات از این زمان استارت می‌خورد و مربیان و بازیکنان میتوانند آسوده خاطر به جابجایی یا تمدید و ... فکر کنند.

نقل و انتقالات زمستانی را ذوب آهن با جذب سجاد عاشوری و سعید باقرپسند زودتر از سایر تیم‌ها آغاز کرد. فجر سپاسی در آستانه جذب وحید اسماعیل بیگی دفاع راست سابق مس کرمان است که یک نیم فصل بیرون نشسته بود.

پرسپولیس خواهان یک هافبک دفاعی و مهاجم است که جای عیسی آل کثیر را در ترکیب برایشان پر کند و هنوز معلوم نیست مهاجم مدنظر آنها دقیقا چه بازیکنی است ولی امید حامدی فر هافبک تیم صنعت نفت آبادان که در تیم ملی امید نیز عضویت دارد مورد توجه سرمربی قرمزها قرار گرفته است.

فردین رابط و محمدرضا آزادی دیگر بازیکن جوان تیم استقلال از جمع آبی‌ها جدا شده‌اند و هنوز بازیکنی جذب این تیم نشده است.

فولاد خواستار مسعود ابراهیم زاده و میلاد جهانی از ذوب آهن و همچنین محمدرضا خلعتبری از سپاهان است تا بتواند یک تیم آسیایی قوی راهی لیگ قهرمانان کند.

حال باید دید در سایر تیم‌ها مانند گل گهر، نساجی، تراکتور و ... چه تغییر و تحولاتی رخ می‌دهد. تمام این اخبار طبق احتمالات و شنیده ها تنظیم شده و تا زمانی که عکس یک بازیکن با پیراهن تیم جدیدش منتشر نشود هیچ چیز به طور قطع مشخص نیست.

تیم‌های بالای جدولی از جمله استقلال، پرسپولیس، مس، گل گهر و سپاهان به دنبال تقویت خود برای باقی ماندن در کورس قهرمانی و کسب سهمیه هستند و تیم‌های پایین جدولی همانند تراکتور، فجر، نفت مسجدسلیمان و ... برای بقا و فرار از منطقه خطر می‌جنگند و آنها نیز باید بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند.

منبع: حادثه 24
24-news.ir/vdccosqo.2bqx08laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز