تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از شکایت این سازمان علیه ناظر بازی با ایران خبر داد.
شکایت تیم ملی عراق از ناظر AFC در ایران
به گزارش خبر24، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز از ساعت ۱۸ به وقت تهران در دور هفتم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه آزادی به مصاف عراق می رود.

بحران کرونا برای تیم ملی عراق پیش از این بازی به معضل بزرگی تبدیل شده و در جدیدترین تست ها ۴ عضو این تیم به کرونا مبتلا شدند تا تعداد کرونایی های تیم به عدد ۸ برسد.

مسئول فدراسیون فوتبال عراق در این زمینه، گفت: متاسفانه ۴ تست جدید میان اعضای تیم ملی مثبت شد و تعداد کرونایی های ما برای این بازی به عدد ۸ رسید. ما از رفتار ناظر AFC در تهران در بدو ورودمان رضایت نداریم.

وی ادامه داد: وقتی وارد تهران شدیم، نتایج تست ها را دیر به ما دادند. اما بعد از آن وقتی ما در آزمایشگاه های بیرون در تهران تست دادیم جواب متفاوتی گرفتیم و ۳ عضو و ۶ تست مثبت ما جواب تستشان منفی شد اما ناظر AFC این تست ها را معتبر نداست و درخواست ما را رد کرد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق عنوان کرد: ما در تست های آخر متعجب شدیم. وقتی با مسئول پزشکی تماس گرفتیم، به ما اعلام کردند تنها یک بازیکن و یک کادر مدیریتی تستش مثبت است اما بعد از چند ساعت به ما اعلام کردند ۴ تست شما مثبت شده است. به همین خاطر علیه ناظر AFC به کنفدراسیون آسیا شکایت کردیم.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcauuno.49nwa15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز