تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
رئیس کمیته امداد گفت: فراهم کردن زمینه پیشرفت دانش‌آموزان محروم، وظیفه کمیته امداد است.
حمایت کمیته امداد از ۶ هزار نخبه
به گزارش خبر24، سیدمرتضی بختیاری که به منظور بازدید از وضعیت مددجویان سیل‌زده جنوب کرمان به این استان سفر کرده است، در جمع دانش‌آموزان کانون فرهنگی تربیتی امام علی (ع) قلعه‌گنج افزود: در حال حاضر بیش از ۷۰۰ هزار دانش‌آموز، ۵۲ هزار دانشجو و ۶ هزار نخبه تحت حمایت کمیته امداد کشور هستند.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های اصلی این نهاد، فراهم کردن زمینه تحصیل و رشد فرزندان مددجویان تحت حمایت است، اظهار کرد: بسیاری از نخبگان و چهره‌های علمی و سیاسی کشور از خانواده‌های محروم و بعضا مددجویان کمیته امداد بوده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه فقر و محرومیت نباید مانع رشد و تعالی اقشار محروم باشد، ادامه داد:  نباید از کمبودها و مشکلات بهراسیم زیرا توفیقاتی که اکنون در کشور داریم دستاورد همین جوانان و نخبگان کشور است.

رئیس کمیته امداد تقویت تفکر جهادی را شرط پیشرفت و توسعه دانست و خاطرنشان کرد: جهاد آنجاست که با وجود مشکلات، کمبودها و موانع، مصمم باشیم از همه ظرفیت‌ها استفاده کرده و خدمات‌رسانی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، شایان ذکر است ۴۰ نفر از دانش‌آموزان شهرستان قلعه گنج که از نخبگان تحصیلی هستند، در کانون فرهنگی و تربیتی امام علی (ع) مشغول تحصیل هستند.

منبع: ایسنا
24-news.ir/vdcenw8o.jh87oi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز