تاریخ انتشارجمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
گویا تنها امیدواری هواداران پرسپولیس در نقل و انتقالات جذب رامین رضاییان است.
جذب رامین رضائیان تنها امیدواری هواداران پرسپولیس
به گزارش خبر24 به نقل از اندیشه معاصر،گویا تنها امیدواری هواداران پرسپولیس در نقل و انتقالات جذب رامین رضاییان است. آخرین خبر‌های دریافتی حکایت از آن دارد رامین رضاییان قرار است هفته آینده راهی تهران شده و در صورتی که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس باز شده باشد، قراردادی دو ساله را با پرسپولیس امضا کند.

رضاییان که به‌شکل قرضی از الدحیل به السیلیه پیوسته بود، با جدایی از السیلیه در‌حال مذاکره با مدیران باشگاه الدحیل است تا بتواند با بهترین توافق مالی از این تیم جدا شود. برهمین اساس خبر‌های طرفداری حکایت از آن دارد مدافع سابق پرسپولیس که از محبوبیت خاصی بین هواداران برخوردار است، در گفتگویی که با یحیی گل محمدی انجام داده قول داده برای هفته آینده راهی تهران شده و با پرسپولیس قرارداد امضا خواهد کرد.

باید منتظر بود و دید بالاخره بین باشگاه پرسپولیس و رامین رضاییان درنهایت قراردادی امضا خواهد شد یا نه و اگر طرفین به توافق برسند تکلیف بازیکنی، چون مهدی شیری چه خواهد شد.

البته بعد از استعفای امروز یحیی گل محمدی شرایط کمی پیچیده به نظر می‌رسد و باید دید در نهایت رامین پای میز مذاکره با پرسپولیس می‌نشیند یا نه.
24-news.ir/vdcc01qo.2bqxm8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز