تاریخ انتشارجمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
اسکوچیچ سرمربی تیم ملی با درخواست باشگاه های پورتو و آ. ا. ک آتن مخالفت کرد.
اسکوچیچ درباره طارمی و انصاری فردچه تصمیمی دارد؟
به گزارش خبر24، این دو باشگاه بعد از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی از فدراسیون فوتبال ایران خواستند اجازه دهند مهدی طارمی و کریم انصاری فرد با ترک اردوی تیم ملی به اردوی تیم  های باشگاهی خود ملحق شوند اما اسکوچیچ با این درخواست مخالفت و اذعان داشت به هر دو بازیکن در بازی با امارات که روز ۱۲ بهمن در استادیوم آزادی برگزار می شود، نیاز دارد.

اسکوچیچ خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی در برابر عراق گفته سه بازی باقی مانده برای من اهمیت زیادی دارد. چرا که به اتفاق می خواهیم با اقتدار بازی های مقدماتی جام جهانی را به پایان ببریم. در این صورت جایگاه ما هم در جدول رده بندی فیفا بهتر خواهد شد و در سید بندی مسابقات شرایط بهتری را تجربه خواهیم کرد.

نکته جالب اینکه اسکوچیچ در بازی با امارات با وجود صعود تیم ملی باز هم به نفرات اصلی میدان خواهد داد و اصلا قصد ندارد به خاطر صعود تیم ملی به جام جهانی تیم دوم را به میدان بفرستد.

با مخالفت اسکوچیچ با درخواست دو باشگاه پورتو و آ. ا.ک آتن مهدی طارمی و کریم انصاری فرد در اردوی تیم ملی باقی می مانند تا بازی در برابر تیم امارات را هم تجربه کنند. مسابقه ای که به نظر می رسد در حضور رییس فیفا برگزار شود.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
24-news.ir/vdcdss0n.yt0zn6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز