تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
مدیران پرسپولیس از شنیدن رقم بازیکن مدنظر گل محمدی شوکه شدند.
مهاجم برزیلی  پرسپولیس را شوکه کرد!
به گزارش خبر24، یحیی گل محمدی و مربیان پرسپولیس به دنبال خرید مهاجم خارجی هستند تا خط حمله این تیم را در نیم فصل دوم تقویت کنند. پس از ناامیدی کادرفنی پرسپولیس از خرید مهاجمان خارجی، حالا یحیی و دستیارانش فیلم‌های مختلفی از بازیکنان خارجی را به تماشا نشسته اند.

یکی از این مهاجمان برزیلی که ظاهرا در لیگ کشور کرواسی توپ می‌زند مورد توجه مربیان پرسپولیس قرار گرفته است. این فوروارد برزیلی که شنیده می‌شود سابقه بازی در تیم ملی سوئیس را نیز در کارنامه دارد خواهان رقم عجیب و غریبی شده است. از آنجایی که پرسپولیس خواستار عقد قرارداد یک سال و نیمه است بنابراین مهاجم برزیلی مورد نظر درخواست ۵ میلیون دلار برای یک سال و نیم درخواست کرده است! شنیدن این پیشنهاد مدیران باشگاه پرسپولیس را شوکه کرده و مراتب به یحیی گل محمدی نیز گزارش شده است. خود سرمربی پرسپولیس هم فکرش را نمی‌کرد این برزیلی گلزن قیمت سرسام آور ۵ میلیون دلاری داشته باشد.

با این وجود سرمربی پرسپولیس و دستیارانش همچنان اصرار به خرید مهاجم خارجی البته با قیمت ارزان‌تری هستند. یحیی گل محمدی ابتدا قصدذ داشت مهاجمی شاغل در لیگ ایران را بخرد. او براساس اولویت در لیست خودش نفراتی همچون؛ شیمبا، شهریار مغانلو، پیمان بابایی و علیرضا کوشکی را گنجانده بود که این آخری به فولاد خوزستان پیوست و خرید نفرات دیگر نیز چیزی در حد صفر است.

باشگاه سپاهان در جواب نامه پرسپولیس برای خرید شهریار مغانلو در نیم فصل نامه‌ای نوشت و همتای تهرانی خود را به سُخره گرفت! همچنین فولاد خوزستان در ازای صدور رضایتنامه لوسیانو پریرا (ملقب به شیمبا) خواهان سعید آقایی، مهدی شیری و رضا اسدی سه بازیکن پرسپولیس شد! تراکتور تبریز هم قاطعانه اعلام کرد به پیمان بابایی نیاز دارد و سولدو سرمربی این تیم مخالفت شدید خود را با جدایی بهترین مهاجم خودش اعلام کرد.

برهمین اساس یحیی گل محمدی و مدیران باشگاه پرسپولیس چاره‌ای به جز خرید مهاجم خارجی ندارند. هرچند تجربه نشان داده است که مهاجمان برزیلی خریداری شده توسط تیم پرسپولیس معمولا تو زرد از کار درمی‌آیند!

منبع: اقتصاد24
24-news.ir/vdch-6nw.23nvmdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز