تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس که در اندیشه حضور در لیگ‌های کشورهای حوزه خلیج فارس است، تاکنون زیر بار تمدید قرارداد با سرخپوشان نرفته است.
سرلک از پرسپولیس می رود؟
به گزارش خبر24، تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته بازیکنانی نظیر حامد لک، میلاد سرلک، علی شجاعی، عیسی آل‌کثیر، احسان پهلوان را با قراردادی دو ساله جذب کرد و حالا رفته رفته موعد انقضای قرارداد آنها فرا می‌رسد. همچنین قرارداد برخی بازیکنان دیگر همچون سیدجلال حسینی، مهدی ترابی نیز در شرف اتمام است.

مسوولان باشگاه پرسپولیس از دو ماه قبل مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد بازیکنان آغاز کرده‌اند اما برخی از نفرات زیر بار این تمدید نرفتند. با این حال حامد لک به عنوان نخستین نفر قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد اما قرارداد جدید برای دروازه بان سرخپوشان خوش یمن نبود و او به دلیل ضعف فنی فعلا از تیم کنار گذاشته شده است.

پس از آن، تمدید قرارداد مهدی ترابی و میلاد سرلک در دستور کار مدیریت پرسپولیس قرار گرفت اما هنوز هیچ یک از این نفرات زیر بار تمدید قرارداد نرفته‌اند. در روزهای اخیر هم خبرهایی مبنی بر جدایی سرلک از جمع سرخپوشان مطرح شد.

سرلک به عنوان یک بازیکن خیلی معمولی از پدیده مشهد به جمع سرخپوشان اضافه شد اما در تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی توانست خودش را به یک بازیکن ملی‌پوش بدل کند؛ با وجود همه این مسائل او زیر بار تمدید با تیمی که در آن به فوتبال ایران معرفی شده، نرفته است.

در همین راستا شنیده می‌شود که سرلک از کشورهای حوزه خلیج فارس پیشنهاداتی دریافت کرده و به همین خاطر از او به عنوان یکی از خروجی‌های اصلی سرخپوشان یاد می‌شود. با این حال مسوولان باشگاه منتظر هستند تا وضعیت او را برای تمدید قرارداد بسنجند.

گزارش‌ها از این حکایت دارد که سرلک در تلاش است تا به لیگ قطر یا امارات کوچ کند.

منبع: ایرنا
24-news.ir/vdcamino.49nmi15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز