تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید از تشکیل کارگروه‌های تخصصی برای امکان سنجی و بررسی همه جانبه پتروشیمی میانکاله با حضور دستگاه‌های اجرایی خبر داد.
تشکیل کارگروههای تخصصی درباره پتروشیمی میانکاله
به گزارش خبر24، وحید آرایی، معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت بررسی علمی موضوع احداث پتروشیمی میانکاله، بسیج اساتید استان مازندران با استفاده از ظرفیت‌های علمی نخبگان دانشگاهی و نیز تجارب اجرایی به این موضوع ورود کرده است.

آرایی با اشاره به تشکیل کارگروه‌های تخصصی برای امکان سنجی و بررسی همه جانبه پتروشیمی میانکاله با حضور دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط ادامه داد: این کارگروه‌های تخصصی شامل؛ تنوع زیستی و آمایش سرزمین، آلودگی محیط زیست، مهندسی محیط زیست، مهندسی پتروشیمی، زیرساخت و مهندسی فناوری، گردشگری، اقتصاد، علوم سیاسی، فرهنگی و جامعه شناسی است.

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور در پایان با اشاره به جلسات برگزار شده این کارگروه‌های تخصصی عنوان کرد: نتایج بررسی‌های علمی این کارگروه‌ها به منظور کمک به سیاست پژوهی و سیاستگذاری به مراجع ذیربط ارسال می‌شود.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcb88b9.rhbwfpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز