تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
معاون بنیاد مسکن گفت: هنوز پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه را دریافت نکرده، اما امیدوار هستیم تا پایان هفته این مشکل برطرف شود.
پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی تا چند روز آینده
به گزارش خبر24، آقای مجید جودی گفت: افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی نیازمند ضمانت‌نامه سازمان برنامه و بودجه است که معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص رفع این مشکل قول مساعد داده و امیدوار هستیم پرداخت آن به زودی آغاز شود.

به گفته معاون بنیاد مسکن بانک سپه تنها بانکی است که ارائه تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی را با معرفی بنیاد مسکن آغاز کرده، اما امیدوار هستیم ظرف یکی دو روز آینده پرداخت تسهیلات در تمامی بانک‌ها آغاز شود.

متقاضیانی که پارسال برای تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی ثبت‌نام کرده، اما هنوز این تسهیلات را از بانک‌ها دریافت نکرده‌اند هم می‌توانند از تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی استفاده کنند

از ابتدای امسال رئیس بنیاد مسکن چندین بار اعلام کرده بود که سازمان برنامه و بودجه به دلیل تورم زا بودن تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی اقدام به تایید آن نکرده که البته هم اکنون با پیگیری‌های بنیاد مسکن از طریق ریاست جمهوری تاییدیه پرداخت تسهیلات دریافت شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
24-news.ir/vdcbg8b9.rhbwapiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز