تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال از سفر تیم ملی در فیفادی پیش رو به کانادا و پس از آن قطر خبر داد.
قطعی شدن سفر تیم ملی فوتبال به کانادا
به گزارش خبر24، کامرانی‌فر در ارتباطی تلفنی با برنامه فوتبال برتر مصاحبه کرد و میثاقی در خصوص فیفادی‌های پیش رو و بازی‌های دوستانه هماهنگ شده از دبیرکل فدراسیون سوال کرد که این بخش از مصاحبه او را می‌خوانید.

*در فیفادی پیش رو با آقای اسکوچیچ هماهنگ هستید و توانستیم بازی دوستانه‌ای هماهنگ کنیم؟
بله ما با آقای اسکوچیچ سرمربی تیم و با قسمت‌های دیگر فدراسیون مثل روابط بین‌الملل کارها را پیش می‌بریم و تقریبا امروز قرارداد ما نهایی شده و در طی یک یا دو روز آینده اعلام قطعی می‌شود. برای اولین فیفا دی برنامه ریزی کردیم و انشالله تیم در این فیفا دی شرایط خوبی همراه با چند بازی دوستانه دارد.

*فیفا دی اول چه تاریخی است؟
از ماه خرداد شروع می‌شود و به‌مدت ۱۴ روز ادامه دارد که انشالله در این مدت ۲ تا ۳ بازی خواهیم داشت که به‌زودی مشخص خواهند شد‌.

*کمپ ما کجا است؟ در قطر قرار دارد؟
ما احتمالا با توجه به شرایط بازی دوستانه به دو کشور خواهیم رفت. در ابتدا به کشوری به جز قطر خواهیم رفت و بازی دوستانه را انجام داده و  سپس به قطر برمی‌گردیم اما تا دو روز آینده قطعی مشخص خواهد شد.

* ما به کانادا می‌رویم و از آنجا به قطر خواهیم آمد؟
احتمالا به همین‌صورت خواهد بود.

*فقط بحث‌های قطعی شدن استادیوم در کانادا باقی مانده است؟
بحث استادیوم در بازی با کانادا تقریبا قطعی شده است و فردا یا پس فردا قطعی خواهد شد و بعد از آن دو بازی دیگر را اعلام خواهیم کرد.

*نظر اسکوچیچ این است با توجه به مسافتی که تا کانادا طی خواهد شد منطقی این است که دو بازی تدارکاتی انجام شود.
بله همین‌طور است. در خصوص بازی دوستانه با دو کشور دیگر صحبت کردیم که بتوانیم در کانادا بازی‌ها را انجام دهیم اما در آن‌ها بحث استادیوم مطرح است چون ‌بین شهرهای کانادا فاصله زیاد است و قرار است پنج یا 6 ساعت پرواز کنیم و برای بازی دوم به قطر برگردیم. در حال انجام قرارداد‌های نهایی هستیم و در یک یا دو روز آینده قطعی اعلام خواهیم کرد.

*فعلا اسم تیم نمی‌گویید؟
اجازه بدهید تا زمان قطعی شدن اعلام نشود چون خودشان هم گفتند اسم تیم را اعلام نکنید تا این قرارداد نهایی شود.

*اگر بتوانیم دو بازی تدارکاتی در کانادا داشته باشیم خوب است.
تیم‌های اروپایی درگیر هستند. بازی‌های روسیه کنسل شده و آلبانی با روسیه بازی داشته و تلاش می‌کنیم بتوانیم با آلبانی بازی را انجام دهیم.

منبع: ورزش سه
24-news.ir/vdcexz8o.jh8vei9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز